کد خبر : 37322
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۶
12 views بازدید

تولید خانه های سازگار با محیط زیست

برای علاقه مندان به اخبار علمی خبری داریم مبنی بر اینکه تولید خانه های سازگار با محیط زیست. برای مطالعه این خبر با ما همراه باشید. خبرگزاری ها: برنامه Bisate Lodge نمونه خاص از یک منظر طبیعی و بدون آسیب ناشی از تولید‌وساز است؛ ساختمان‌های غلاف مانند که به وسیله معمار نیک پلومن روی آتشفشانی مخروطی‌شکل ساخته شده‌ و منظر زیبایی از آتشفشان و جنگل […]

برای علاقه مندان به اخبار علمی خبری داریم مبنی بر اینکه تولید خانه های سازگار با محیط زیست. برای مطالعه این خبر با ما همراه باشید.

خبرگزاری ها: برنامه Bisate Lodge نمونه خاص از یک منظر طبیعی و بدون آسیب ناشی از تولید‌وساز است؛ ساختمان‌های غلاف مانند که به وسیله معمار نیک پلومن روی آتشفشانی مخروطی‌شکل ساخته شده‌ و منظر زیبایی از آتشفشان و جنگل بوجود آورده است.

این دیزاین با احترام به فرهنگ رواندا و منظر طبیعی این مکان در نزدیکی پارک ملی Volcanoes بنا شده و بخشی از یک برنامه پیشگام در عرصه جنگلداری بومی است.

یکی از کاربردهای این ساختمان‌های سازگار با محیط زیست، اسکان دادن به مردم علاقه‌مندی است که برای آموزش در عرصه نگهداری و حفظ گونه‌ گوریل‌های بومیِ در معرض انقراض به این منطقه سفر می‌کنند.

از خصوصیت‌های خاص این برنامه تولید شش ویلا با سقف حصیری در یک زمین ۱۰۳ هکتاری است.

این برنامه تازه در گردشگری راهی برآمده از سنت بومی منطقه است. بخش عمده‌ای از دیزاین داخلی آن شامل رنگ‌آمیزی‌ با رنگ‌های متنوع است که برای نشان دادن سبک محلی انتخاب شده‌اند.

تزئینات داخلی در این ساختمان‌ها مانند لوسترهای ساخته شده از شیشه‌های بازیافتی و شومینه ساخته شده از سنگ‌های آتشفشانی در تمامی این منطقه یافت می‌شوند و بسیاری از هنرهای دستی باستانی در این منطقه باعث جذب گردشگران فراوانی شده است.

Bisante Lodge برنامه زیست‌محیطی پایدار است. هدف این تولیدکننده از این برنامه، دیزاین با استناد به موقعیت مکانی این منطقه بوده که باعث پیشرفت آن شود و کوچک‌ترین آسیبی به محیط زیست وارد نشود.

برای شما هم جالب است؟ :  دیدار با کیارا؛ فعال ترین فشن بلاگر جهان

مدیر این تولیدکننده اظهار کرد: این برنامه نماد مسئولیت‌پذیری حقیقی در مقابل مردم ساکن روستا و حفاظت از تنوع زیستی منطقه است.

به نوشته اینهبیتت، با این وجود این شیوه توانایی استفاده در دیگر جاهای تپه‌ مانند آفریقا و دیگر جاهای شبیه به را دارد.

منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات