کد خبر : 28215
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۲۳
14 views بازدید

تولید New 3DS در تمام دنیا متوقف شد

برای علاقه مندان به اخبار علمی خبری داریم مبنی بر اینکه تولید New 3DS در تمام دنیا متوقف شد. برای مطالعه این خبر با ما همراه باشید. مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: کمپانی نینتندو رسما تولید کنسول New Nintendo 3DS را متوقف کرده است. این خبر هفته‌ی پیش در نشریات ژاپن پخش شد و روز قبل، نینتندو گفت که تولید New Nintendo 3DS در […]

برای علاقه مندان به اخبار علمی خبری داریم مبنی بر اینکه تولید New 3DS در تمام دنیا متوقف شد. برای مطالعه این خبر با ما همراه باشید.

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: کمپانی نینتندو رسما تولید کنسول New Nintendo 3DS را متوقف کرده است. این خبر هفته‌ی پیش در نشریات ژاپن پخش شد و روز قبل، نینتندو گفت که تولید New Nintendo 3DS در تمام جاهای دنیا، چه ژاپن، چه اروپا و چه امریکا، متوقف شده است.

 

با این وجود باید به این مسئله اشاره کنیم که نمونه بزرگ‌تر کنسول New 3DS یعنی نمونه New 3DS XL، نه تنها در نمونه‌های تازه و متفاوتی هنوز تولید می‌شود، حتی فروشی چشمگیر دارد و یکی از منابع اصلی سود کمپانی نینتندو است.

کنسول New 3DS همراه با سخت‌افزار قوی‌تر و کلیدهای اضافه، از طرف دیگر قاب‌های قابل تعویض داشت. آن سخت‌افزار قوی‌تر و پیشرفت‌های سخت‌افزاری، در New 3DS XL و New 2DS XL وجود دارند، با اینحال هیچ نمونه دیگری از این کنسول دستی نیست که بتوان قاب‌های آن را تعویض کرد.

 تولید New 3DS در تمام دنیا متوقف شد

با کنار رفتن این نمونه از کنسول دستی نینتندو، هم اینک اگر بخواهید ۳DS تهیه کنید، باید به همان دو نمونه New 3DS XL و New 2DS XL فکر کنید که هر دو صفحه‌های بزرگی دارند. به ذهن خطور می کند صفحه‌ی کوچک کنسول دستی نینتندو، مخاطب فراوانی نداشته است.

منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  مدیرعامل یاهو استعفا کرد
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات