کد خبر : 36320
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
8 views بازدید

تکرار این جملات تاکیدی، جادو می کند

در این مقاله ترفندی برای آموزش توانایی زندگی برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان تکرار این جملات تاکیدی، جادو می کند .خواندن این مقاله را پیش نهاد مینماییم. برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: مثبت اندیش بودن یکی از راههای نجات بشر در این جهان بی رحم است. وقتی که ما احساس شکست یا ناراحتی می کنیم، در جستجوی راهی برای فرار از […]

در این مقاله ترفندی برای آموزش توانایی زندگی برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان تکرار این جملات تاکیدی، جادو می کند .خواندن این مقاله را پیش نهاد مینماییم.

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: مثبت اندیش بودن یکی از راههای نجات بشر در این جهان بی رحم است. وقتی که ما احساس شکست یا ناراحتی می کنیم، در جستجوی راهی برای فرار از افکار منفی هستیم. در این شرایط ،گاهی عده ای جمله ها زندگی ما را بطور کلی متحول می کنند. 

 

 

آیا برای شما هم پیش آمده که در چنین موقعیتی باشید؟ اگر جواب شما مثبت است، در نوشته پیش رو همراه ما باشید. ما در این نوشته تاثیرگذارترین جملات را از مردم مشهور برای شما علاقه مندان آورده ایم تا ممکن است الهام دهنده راهتان شوند. حتی قادر اید آنها را روی کاغذی بنویسید و به در و دیوار اتاق تان بچسبانید، آنوقت خواهید دید که مثبت اندیشی چه معجزه ای در زندگی تان می کند.

 

 تکرار این جملات تاکیدی، جادو می کند

 

این شمایید که روز خود را می سازید، پس آنها را به بهترین شکل ممکن بسازید. (استیو اسچولت)

اگر به آفتاب بنگرید، تاریکی ها را نخواهید دید. (هلن کلر)

 

 تکرار این جملات تاکیدی، جادو می کند

افسرده بودن عادت است، شاد بودن هم عادت است. این انتخاب شماست که کدامیک را قبول می کنید. (تام هاپکینز)

بزرگترین کشف بشر این بود که یک انسان می تواند سرنوشت خود را تنها با تغییر رفتارش، تغییر دهد. (اپرا وینفری)

در روز قبل جایی برای کشف و اکتشاف باقی نمانده است با اینحال فردا برای ماست، قادر ایم برنده یا بازنده این بازی باشیم. (لیندون بی. جانسون)

برای شما هم جالب است؟ :  پاساژها، پرسه زنی و تجارت فرهنگی

روی قلب تان بنویسید: «امروز بهترین روز سال ام است». (رالف والدو امرسون)

خوشبینی، منبعی است که هر روز بر انرژی شما می افزاید. (کالین پاول)

کوچک ترین رفتار ما آدمها می تواند بزرگترین تفاوت را حاصل کند. (وینستون چرچیل)

بهترین اتفاقات برای افرادی می افتد که بهترین ها را می خواهند. (جان وودن)

 

 تکرار این جملات تاکیدی، جادو می کند

خوشبینی مهمترین رفتار ما آدم هاست، بدین خاطر که به ما قدرت پیشرفت و امید به زندگی بهتر برای آتی می دهد. (ست گودین)

هر روز ۱۴۴۰ دقیقه است. بدین معنی که شما هر روز ۱۴۴۰ فرصت دارید تا اثری مثبت از خودتان بر جای بگذارید. (لس بروان)

ما توانایی فرار از درد را نداریم، ما نمی توانیم از طبیعت زندگی خلاص شویم، با اینحال قادر ایم انتخاب کنیم که یا تسلیم شویم و شکست بخوریم یا بجنگیم و زندگی ارزشمندی برای خود بسازیم. درد یک حقیقت است با اینحال نحوه برخورد ما با ایشان یک انتخاب است که تماما به خودمان بستگی دارد. (جاکوب هلد)

برای هر چیزی خدا را شکر کنید. اگر فرصت کافی برای تحصیلات محشر نداشتید، خدا را برای داشتن همان تحصیلات ابتدایی شکر کنید. اگر تحصیلات ابتدایی هم نداشتید، برای سلامتی تان شکرگزار باشید. حتی اگر مریض هستید هم خدارو شکر کنید که نمرده اید و هنوز هم فرصت زندگی کردن دارید. (بودا)

 

 تکرار این جملات تاکیدی، جادو می کند

در هر مشکلی، فرصتی است. بزرگترین موفقیت های تاریخ از دل همین مشکلات سر باز زده اند. از این جهت هر گره ای را به فرصتی طلایی مبدل کنید. (جوزف شوگرمن)

برای شما هم جالب است؟ :  زلزله؛ غول خفته پایین «ایران زمین»

بدبینی منجر به ضعف و خوشبینی منجر به قدرت می شود. (والت دیزنی)

به محض آن که نگاه منفی تان را مثبت کنید، نتیجه مثبت آن را خواهید دید. (ویلی نلسون)

 

تکرار این جملات تاکیدی، جادو می کند 

هیچ چیزی نمی تواند شما را از حرکت باز دارد، جز خودتان.  ممکن است بیماری بتواند بدن شما را ضعیف کند با اینحال آیا شما تنها در فیزیک بدن تان خلاصه می شوید؟ اگر پاهایتان از حرکت ایستاد چگونه؟ آیا پاهایتان است که زندگی شما را کنترل می کند؟ خیر.. شما بزرگ تر از فیزیک بدن تان هستید. پس هیچ چیز نمی تواند شما را کنترل کند، جز خودتان. (اپیکتت)

هر روز صبح که از خواب بیدار می شوم به خودم می گویم که روز قبل گذشت، فردا هنوز نیامده، پس تنها امروز را دارم. از این جهت باید آن را به بهترین شکل ممکن برای خود بسازم. (گروچو مارکس)

مثبت اندیشی تنها یک حرف نیست. این رفتار کل زندگی ما را دگوگون خواهد نمود. نه تنها ما، حتی بر اطراف ما نیز اثری مثبت خواهد گذاشت. (هاروی مک کی)

منبع این مقاله

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات