کد خبر : 39290
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
42 views بازدید

تکمیل سازی خطوط اتوبوسرانی برای بازگشایی مدارس

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه تکمیل سازی خطوط اتوبوسرانی برای بازگشایی مدارس. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم. خبرگزاری ایلنا: پیمان سنندجی، مدیر کل کمپانی واحد اتوبوسرانی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی کمپانی واحد برای بازگشایی مدارس شروع شده است، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته نظافت همه اتوبوس‌ و مینی‌بوس‌های تحت پوشش و شناسایی […]

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه تکمیل سازی خطوط اتوبوسرانی برای بازگشایی مدارس. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم.

خبرگزاری ایلنا: پیمان سنندجی، مدیر کل کمپانی واحد اتوبوسرانی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی کمپانی واحد برای بازگشایی مدارس شروع شده است، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته نظافت همه اتوبوس‌ و مینی‌بوس‌های تحت پوشش و شناسایی مراکز فرهنگی (دبستان، دبیرستان، دانشگاه و …) تجاری و اداری در مسیر شبکه خطوط اتوبوسرانی در مسیر پیش روی قرار گرفته است. به علاوه از طرف دیگر هماهنگی‌های ضروری با مدیران مربوطه صورت گرفته تا معلومات ضروری برای آگاهی یافتن از لحظه شروع و انتهای کلاس‌های درسی و به علاوه از طرف دیگر تعداد دانش‌آموزان در دست کمپانی واحد اتوبوسرانی قرار گیرد. این معلومات مبنایی برای برنامه‌ریزی جهت خدمات‌دهی خوب به شهروندان خواهد بود.

سنندجی با تاکید بر اینکه ترمیم ایستگاه‌ و سرپناه‌ها و رفع مشکلات مسیر از دیگر اقداماتی است که قبل از بازگشایی مدارس صورت خواهد گرفت، اضافه کرد: خودروهای گشت، خدمات بی‌سیم‌های ثابت و سیار، باجه‌های خطوط، ایستگاه‌ها و سرپناه‌ها قبل از شروع مدارس تکمیل‌سازی خواهند شد. به علاوه از طرف دیگر مشکلات مسیر از روش مدیران مستقر در جاهای پیگیری و تا قبل از بازگشایی مدارس رفع می‌شوند.

سنندجی با اشاره به اینکه پرسنل خطوط ملزم خواهند بود از لباس‌های فرم بهره ببرند، گفت: به کمپانی‌های خصوصی تحت نظارت در محدوده خدمات‌رسانی جاهای و محدوده‌ها در باب اشتغال حداکثری ناوگان و نظارت بهینه بر عملکرد اتوبوسرانی جمعی دستورالعملی صادر شده است. به علاوه از طرف دیگر هماهنگی‌های ضروری در خصوص اکتیو کردن کلیه باجه‌های فروش کارت بلیت صورت خواهد گرفت.

برای شما هم جالب است؟ :  جزئیات درگیری مرگبار خانوادگی در ایلام

مدیرعامل کمپانی واحد اتوبوسرانی با تاکید بر اینکه در صورت مطرح نیاز از جانب آموزش و پرورش آمادگی ضروری برای تامین خدمات ایاب و ذهاب مدارس با بهره برداری از میدل‌باس، مینی‌بوس و اتوبوس‌های بخش خصوصی تحت نظارت می باشد، گفت: همزمان با بازگشایی مدارس، عوامل گشت از ابتدا تا انتهای ساعت کار خطوط در تکمیل باش کامل هستند و ناوگان خطوط، اشتغال صد در صدی دارند. به علاوه از طرف دیگر هماهنگی‌های ضروری با عوامل مستقر در شهرداری‌ها در امر نظارت بر خطوط صورت گرفته است.

سنندجی اضافه کرد: همزمان با تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی به ایستگاه‌های مستقر در مجاورت آن‌ها اتوبوس اعزام خواهد شد و عوامل نظارتی نیز در مکان‌های پرمسافر و گلوگاهی شبکه مستقر می‌شوند. به علاوه از طرف دیگر موارد ترافیکی و مشکلات راهبردی در سطح شبکه خطوط به سرعت به مرکز کنترل ترافیک گزارش خواهد شد.

مدیرعامل کمپانی واحد اتوبوسرانی در تشریح سیستم نظارتی این تولیدکننده گفت: از روش سایت نظارت تصویری، عوامل مربوطه ناظر عملکرد واحدها بوده و موارد و مشکلات را به مسئولین گزارش خواهند داد. به علاوه از طرف دیگر همکاران در قسمت‌های خدمات رسانی و فنی به روش تکمیل باش هستند و تا ۱۵ مهرماه ازحداکثر توان پرسنلی خود استفاده خواهند کرد.

ایشان در انتهای گفت: در روزهای ماه محرم به ویژه در تاسوعا و عاشورا برنامه‌های مخصوصی تدارک بنمایش درآمده است.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات