کد خبر : 28859
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۵:۱۶
8 views بازدید

تیپ های دلنشین مردانه، ویژه تابستان

برای علاقه مندان به جهان مد خبری داریم با عنوان تیپ های دلنشین مردانه، ویژه تابستان .پیشتر با پرتال خبری ما همراه باشید. برترین ها: انتخاب لباس برای فصل تابستان ساده نیست، بدین خاطر که غیر از زیبایی، خنکی و راحتی نیز ارزش می یابد. اگر انتخاب لباسی ست و دلچسب در این فصل برای شما علاقه مندان سخت است، به کلکسیونی از لباس هاس […]

برای علاقه مندان به جهان مد خبری داریم با عنوان تیپ های دلنشین مردانه، ویژه تابستان .پیشتر با پرتال خبری ما همراه باشید.

برترین ها: انتخاب لباس برای فصل تابستان ساده نیست، بدین خاطر که غیر از زیبایی، خنکی و راحتی نیز ارزش می یابد. اگر انتخاب لباسی ست و دلچسب در این فصل برای شما علاقه مندان سخت است، به کلکسیونی از لباس هاس مردانه که در اینجا برای شما علاقه مندان آورده ایم، نگاهی بیاندازید. این ست ها از لحاظ مشهورترین طراحان مد، بهترین انتخاب برای تابستان ۲۰۱۷ می باشند.

شلوار نخی+ بلوز پولو+کفش لوفر

این ست برای لحظه هایی که قصد ندارید زیبایی را فدای راحتی کنید، خوب است. با این دست لباس نه تنها احساس راحتی خواهید کرد، حتی بسیار هم دلنشین و چشمگیر خواهید شد. آنچه در این انتخاب ارزش می یابد، جنس پارچه است که باید پنبه ای یا نخی باشد. کفش های لوفر نیز کفش هایی سبک و راحت هستند که در هر رنگی موجود می باشند. بدین جهت به سادگی قادر اید آنها را با رنگ لباس هایتان ست کنید.

 

 

 

بلوز راه راه+ شلوار سفید

اگر به برنامه های راه راه علاقه دارید، بلوز راه راه تان را با شلواری سفید ست کنید. به دلیل آنکه برنامه های راه راه چشم ها را به سوی خود جذب می کنند، با پوشیدن شلواری به رنگ خنثی، قادر اید در ظاهرتان تعادل بوجود بیاورید. توصیه ما به شما این است که رنگ های پر رنگ بلوز با راه راه های نازک تر را انتخاب کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  نمونه لباس بازیگران در جشنواره کن 2017

 

 10 تیپ جذاب مردانه، مخصوص تابستان

 

بلوز گلدار+ شلوارکی به رنگ خنثی

ممکن است برای شما علاقه مندان ساده نباشد که بلوزی با برنامه های گلدار به تن کنید با اینحال اگر دوست دارید که مقداری به ظاهرتان تنوع دهید و دارای اختلاف از دیگران باشید، ما بلوزهای گلدار را به شما توصیه می دهیم. پوشیدن بلوزهای گلدار از آنچه شما می اندیشید هم ساده تر است. برای این کار سعی کنید از رنگ هایی چون مشکی، سورمه ای و کبود برای بلوز و رنگ های خنثی برای شلوارک کمک بگیرید. برای تکمیل ظاهرتان صندل بهترین انتخاب است.  

 

 10 تیپ جذاب مردانه، مخصوص تابستان

 

شلوارک+ بلوز طرحدار

این را در بیشتر مواقع به خاطر بسپارید که با بلوزهای طرحدار باید شلوارهای ساده(یا برعکس) به تن کرد، اگر اینطور نباشد ظاهر شما شلوغ و شلخته به نظر می رسد. از این جهت اگر بلوزی طرحدار به تن کردید، حتما شلواری ساده به رنگ خنثی مانند سفید یا کرم به تن کنید. کفش لوفر نیز انتخاب خوبی برای پاهایتان است.

 

 10 تیپ جذاب مردانه، مخصوص تابستان

 

بلوز طرحدار+ شلوارک جین 

بلوزهای طرحدار انتخاب خوبی برای روزهای گرم و هیجان انگیز تابستان اند. اگر تصمیم گرفته اید که ظاهری اسپورت داشته باشید، بلوز طرحدارتان را بهمراه شلوارک جین به تن کنید. با این وجود حواس تان باشد که از پوشیدن شلوارک های جین تیره خودداری کنید چونکه گرما را به مقدار فراوانی جذب می کنند. کفش کتانی سفید نیز بهترین انتخاب برای این ست می باشد.

 

 10 تیپ جذاب مردانه، مخصوص تابستان

 

 

 شلوار سورمه ای+ کت رنگ خنثی

همه مردها باید کتی به رنگ خنثی و روشن، در کمد لباس هایشان، مخصوصا در فصلی چون تابستان، داشته باشند. شلوار سورمه ای نیز وقتی که تصمیم گرفته اید تیپی رسمی داشته باشید، بهترین انتخاب است. برای پایین کت تان نیز بلوزی کمرنگ که متناسب با رنگ کت تان باشد، بپوشید تا بیش از در بیشتر مواقع دیگران را تحت تاثیر قرار دهید.

برای شما هم جالب است؟ :  خوش استایل ترین ستاره های هفته (57)

 

 10 تیپ جذاب مردانه، مخصوص تابستان

 

شلوارک برنامه دار+ تی شرت+ کت ساده

اگر به یک دورهمی دوستانه دعوت شده اید با اینحال تصمیم گرفته اید کمی از ظاهر اسپورت تان دور شوید، ما این تیپ را به شما توصیه می دهیم. با شرایطی که گفتیم اگر شلواری طرحدار بپوشید، خوب است که برای بالاتنه لباس هایی ساده به رنگ هایی خنثی انتخاب کنید.

 

 10 تیپ جذاب مردانه، مخصوص تابستان

 

کت و شلوار+ تی شرت+ کفش کتانی

برای یک ظاهر رسمی، کت و شلوار بهترین انتخاب است با اینحال برای فصل گرمی چون تابستان، به جنس آن توجه کنید. بهترین رنگ برای کت و شلوار در چنین فصلی، رنگ های روشن مانند کرم یا خردلی است. با پوشیدن تی شرت و کفش کتانی، کمی از رسمیت ظاهرتان خواهید کاست.

 

 10 تیپ جذاب مردانه، مخصوص تابستان

 

شلوارک+ تی شرت+ پیراهن 

یکی از تیپ هایی که اکثر مردها بدان علاقه دارند، پیراهن دکمه دار بهمراه تی شرت است. این تیپ یکی از پرطرفدار ترین مدهای خیابانی است که برای فصل تابستان نیز خوب می باشد. برای جلوگیری از گرما، خوب است که رنگ آنها را روشن انتخاب کنید و بجای آن شلوارکی که با آن ست می کنید تیره باشد.

 

 10 تیپ جذاب مردانه، مخصوص تابستان

 

 

 بلوز یقه دار+ شلوارک

اگر در جستجوی تیپی برای ساحل دریا یا محوطه استخر می گردید، ما این ست را به شما توصیه می دهیم. شما قادر اید بلوز یقه دار و شلوارک تان را به هر رنگی که دوست دارید، انتخاب کنید. با اسم مثال دو تونالیته مختلف رنگ آبی با رنگ دریا یا استخر به زیبایی ست می شود.

برای شما هم جالب است؟ :  اکسسوری‌هایی که در تابستان 96 مُد می‌شوند

 

10 تیپ جذاب مردانه، مخصوص تابستان 

لینک خبری

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات