کد خبر : 33772
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰:۰۵
16 views بازدید

ثامن، مهر اقتصاد و کوثر ادغام می‌شوند

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه ثامن، مهر اقتصاد و کوثر ادغام می‌شوند. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم. خبرگزاری ها:  بعد از این‌که مدتی قبل شایعاتی پیرامون ادغام موسسه ثامن و مهر اقتصاد با موسسه کوثر مطرح و با این وجود تایید نهایی نشد، این‌بار با این وجود‌الله سیف رسما عنوان کرد […]

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه ثامن، مهر اقتصاد و کوثر ادغام می‌شوند. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم.

خبرگزاری ها:  بعد از این‌که مدتی قبل شایعاتی پیرامون ادغام موسسه ثامن و مهر اقتصاد با موسسه کوثر مطرح و با این وجود تایید نهایی نشد، این‌بار با این وجود‌الله سیف رسما عنوان کرد که این ادغام نهایی بوده و در مسیر پیش روی است.
وی تاکید کرد که این موسسات هیچ مشکلی نداشته و امور آن‌ها پیش خواهد رفت.

ایشان در اظهارات خود به مسایلی در باب ثامن‌الحجج و کاسپین نیز اشاره نمود، با اینحال تاکید داشت که با اعمال واپسین انجام‌شده، دیگر هیچ موسسه غیرمجازی فعالیت نخواهد کرد.

**سیف مدعی شد: رکود نداریم

مدیرکل کل بانک مرکزی پیشتر به شرایط اقتصادی اشاره و مدعی شد که در  حال حاضر اقتصاد ایران درگیر رکود نیست.

 سیف تاکید دارد این‌که اقتصاد دچار رکورد است را قبول ندارد چرا که سال قبلی افزایش اقتصادی بالای ١٢ درصدی ثبت شده است که بیش از سه درصد آن بدون نفت است.

‎وی با این وجود گفت که افزایش اقتصادی ١٢/٥ درصدی سال قبل توانایی تکرار چندانی ندارد چراکه عمده دلیل این افزایش به رفتار درآمدن برجام و رفع تحریم‌ها و در جستجوی آن افزایش فروش نفت بوده است با اینحال هدف‌گذاری برای هشت درصد است.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  کاهش تدریجی سود بانکی؛ از شنبه
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات