کد خبر : 41693
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۴۶
1 views بازدید

جوانان بسکتبال ایران، قهرمان غرب آسیا شدند

در خبری ورزشی نقل شده است که جوانان بسکتبال ایران، قهرمان غرب آسیا شدند .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید. خبرگزاری مهر:  تازه ترین دیدار شانزدهمین دوره ی مسابقات بسکتبال قهرمانی  غرب آسیا امروز میان دو تیم ایران و لبنان در تالار بسکتبال ورزشگاه آزادی برگزارشد. در این دیدار بسکتبالیست های جوان کشورمان با نتیجه ۸۱ بر ۴۹ حریف خود را شکست […]

در خبری ورزشی نقل شده است که جوانان بسکتبال ایران، قهرمان غرب آسیا شدند .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

خبرگزاری مهر:  تازه ترین دیدار شانزدهمین دوره ی مسابقات بسکتبال قهرمانی  غرب آسیا امروز میان دو تیم ایران و لبنان در تالار بسکتبال ورزشگاه آزادی برگزارشد.

در این دیدار بسکتبالیست های جوان کشورمان با نتیجه ۸۱ بر ۴۹ حریف خود را شکست دادند. تیم ایران که قبل از این تیم های سوریه، عراق و اردن را از قبل روبرداشته بود، با غلبه بر لبنان با اسم تنها تیم بدون باخت با اسم قهرمانی دست یافت. لبنانی ها هم قبل از این در تمام دیدارهای خود صاحب بهتری شده بودند، با اسم دوم دست یافتند. 

صبح امروز نیز تیم بسکتبال جوانان سوریه با غلبه بر اردن عنوان سوم شانزدهمین دوره رقابت های قهرمانی غرب آسیا را از آن خود کرده بود. جدول رده بندی نهایی این مسابقات به شرح پایین است:

۱- ایران 

۲- لبنان

۳- سوریه

۴- اردن 

۵- عراق

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  آسمان خراش های ایران در نیمه نهایی آسیا
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات