کد خبر : 19674
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱
9 views بازدید

حداکثر سن روحانیون اعزامی به حج ۹۶

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه حداکثر سن روحانیون اعزامی به حج ۹۶٫ پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم. خبرگزاری فارس: حجت الاسلام والمسلمین علی پروانه گفت: در پی نهایی شدن تعداد کاروان‌های هر استان و اتمام ثبت اسم زائرین امسال، اولین گروه از معین و معینه های حج سال ۹۶ دعوت شدند. براساس مطرح […]

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه حداکثر سن روحانیون اعزامی به حج ۹۶٫ پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم.

خبرگزاری فارس: حجت الاسلام والمسلمین علی پروانه گفت: در پی نهایی شدن تعداد کاروان‌های هر استان و اتمام ثبت اسم زائرین امسال، اولین گروه از معین و معینه های حج سال ۹۶ دعوت شدند.

براساس مطرح مدیر جذب و سازماندهی بعثه مقام معظم رهبری برای کاروان‌های با ظرفیت‌ بالای ۱۳۵ نفر در صورتی که ۵۳ درصد زائران را بانوان تشکیل دهند یک معینه اختصاص می‌یابد. به علاوه از طرف دیگر برای کاروان‌های با همین ظرفیت که کمتر از ۵۳ درصد آنها را بانوان زائر تشکیل دهند یک معین مقرر کرده شده است و برای تأمین نیاز زائران زن در چنین کاروان‌هایی، معینه‌هایی در مکه مکرمه در هتل‌های زائرین مستقر خواهند شد.

مدیر جذب و سازماندهی بعثه مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه حداکثر سن روحانیون اعزامی به حج تمتع ۶۵ سال می‌باشد، گفت: حداکثر سن برای معین و معینه‌های کاروانها نیز به ترتیب ۶۵ و ۵۵ سال می‌باشد.

معینه‌های دعوت شده شامل قبول شدگان در برنامه پالایش معینه‌ها و اعزام‌های سال ۸۹، افرادی که پرونده آنها تکمیل شده بود و تا اینجای کار اعزام نشدند، محارم واجد شرائط روحانیون کاروانها و در صورت نیاز اعزامی‌های سال ۹۰ می‌باشند. معین‌های دعوت شده نیز شامل اعزامی‌های سال ۸۹، تمام افرادی که از روحانی عمره به معین ارتقاء یافتند و در صورت نیاز اعزامی‌های سال ۹۰ هستند.

لینک خبر

علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات