کد خبر : 42574
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۴
30 views بازدید

حمله بی سابقه «۲۰:۳۰» به حامد همایون

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها حمله بی سابقه «۲۰:۳۰» به حامد همایون. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. رسانه نوا: بخش خبری ۲۰:۳۰ با پخش خبری، انتقادهای بی سابقه‌ای روانه عده ای خواننده‌های پاپ کرد. شنبه ۱۱ شهریور ماه ۱۳۹۶ بخش خبری ۲۰:۳۰ که عموماً رویکردی انتقادی درمقایسه با جریان‌های غیر وابسته به محیط سیاسی دارد، در […]

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها حمله بی سابقه «۲۰:۳۰» به حامد همایون. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

رسانه نوا: بخش خبری ۲۰:۳۰ با پخش خبری، انتقادهای بی سابقه‌ای روانه عده ای خواننده‌های پاپ کرد.

شنبه ۱۱ شهریور ماه ۱۳۹۶ بخش خبری ۲۰:۳۰ که عموماً رویکردی انتقادی درمقایسه با جریان‌های غیر وابسته به محیط سیاسی دارد، در اقدامی باورنکردنی و انتقاد برانگیز محیط حال حاضر موسیقی پاپ را سخیف دانست و با پخش قسمت‌هایی از کنسرت‌های امید حاجیلی و حامد همایون به محیط شاد این اجراها حمله کرد.

در بخشی از این خبر جهت دار، قسمت‌هایی از کنسرت امید حاجیلی، حامد همایون، فرزاد فرزین، رضا یزدانی و چند خواننده دیگر با شطرنجی شدن صورت‌های آن‌ها پخش شد. اتفاقی شبیه به پخش گزارش از بازداشت بزهکاران و مجرمان که واکنش تند اهالی موسیقی را در جستجوی داشته است. از دیگر نکات باورنکردنی در این خبر می‌توان به صحبت‌های حامی و چنگیز حبیبیان اشاره نمود که خواستار نظارت بیشتر در عرصه موسیقی شدند و در چنین شرایطی ست که که حامی طی سال‌های واپسین به دفعات انتقادهای تندی علیه خط قرمزها و چارچوب‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر موسیقی داشته است.

با اینحال این خبر خبری به همین جا ختم نشده و حتی طرز لباس پوشیدن خواننده‌هایی مانند رضا یزدانی، فرزاد فرزین و مهدی مدرس را با انتقادهایی تند همراه کرد و بی آن‌که محاسبه کند. نهاد ناظر بر این اتفاقات وزارت ارشاد و دفتر موسیقی هستند. پیش بینی می‌شود با پخش این خبر، طی روزهای آتی واکنش‌های بسیاری از مدیران نهادهای فرهنگی و هنرمندان بیننده باشیم.

برای شما هم جالب است؟ :  خدمات رسانی 3 بازیگر زن سینما از داعش!

 

واکنش احسان خواجه‌امیری و حامد همایون، به نوشته صدا و سیما از حال و هوای کنسرت‌های موسیقی

 

 

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۱
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات