کد خبر : 31287
تاریخ انتشار : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۲:۳۶
7 views بازدید

حمله تند ملی پوش والیبال به منتقدین

در خبری ورزشی نقل شده است که حمله تند ملی پوش والیبال به منتقدین .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید. ورزش سه: بعد از کسب عنوان یازدهمی از بین ۱۲ تیم حاضر در سطح اول لیگ جهانی انتقادات فراوانی به ملی پوشان و کادرفنی تیم وارد شد که دلیل عصبانیت عده ای از ملی پوشان شده است. تیم ملی والیبال ایران خود […]

در خبری ورزشی نقل شده است که حمله تند ملی پوش والیبال به منتقدین .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

ورزش سه: بعد از کسب عنوان یازدهمی از بین ۱۲ تیم حاضر در سطح اول لیگ جهانی انتقادات فراوانی به ملی پوشان و کادرفنی تیم وارد شد که دلیل عصبانیت عده ای از ملی پوشان شده است.

تیم ملی والیبال ایران خود را تکمیل حضور در رقابت های انتخابی قهرمانی جهان در اردبیل که از ۱۹ مردادماه شروع می شود، می کند. بازیکن باتجربه تیم ملی والیبال که در پست مهاجم سرعتی و دفاع روی تور در چند سال واپسین برای تیم ملی به میدان رفته واکنش تندی به انتقادات عده ای از صاحبنظران داشته است. پیشتر مشروح صحبت های عادل غلامی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” را می خوانید: 

مسعود جریمه شد، نه من

من در تمرینات روزهای واپسین حضور داشتم و کسی که دیر در محل تمرین حاضر شد، مسعود غلامی بود. ممکن است به خاطر تشابه اسمی عده ای تصور کردند من جریمه شدم. با این وجود عده ای مردم به هر هزینه ای می خواهند حاشیه سازی کنند. این مسعود غلامی هم به خاطر هم نامی با من برایم دردسرساز شده است.(باخنده) 

از نظم اردویی مشکلی نداریم

این نظم موجود در اردو دلیل پیشرفت تیم ملی می شود. با این وجود گاهی برای عده ای بازیکنان اتفاقی پیش می آید که غیرقابل پیش بینی است با اینحال اکثر اوقات بازیکنان سر موقع کارشان را انجام می دهند و الزامی به جریمه هم نیست. 

برای شما هم جالب است؟ :  دجورجی: والیبال مانند ریاضی نیست

برنامه ریزی غلط FIVB به ما ضربه زد

امسال شرایط ما برای حضور در لیگ جهانی دارای اختلاف بود و مصدومیت عده ای از بازیکنان شدیدا به تیم ملی ضربه زد. با این وجود در راس تمام این مشکلات برنامه ریزی غلط فدراسیون جهانی والیبال که تورنمنت های فراوانی را در سال برگزار می کند، دلیل لطمه به تیمی چون ایران می شود. یکسری بازیکن تمام سال را در اردو و مسابقه هستند و فشار فراوانی را تحمل می کنند. 

با یک برد بیشتر صعود می کردیم

این را هم بگویم که نتیجه خیلی بدی در لیگ جهانی کسب نکردیم و بیشتر بدشانسی آوردیم. ما می توانستیم با یک برد بیشتر حتی جزو تیم های صعود کننده به مرحله نهایی باشیم چون فاصله تیم پنجم تا ایران که در رده یازدهم قرار گرفت، تنها یک برد بود. نباید به جای یازدهمی ایران بنگرید و بگویید که نتیجه بدی گرفتیم. می توانستیم مکان بهتری کسب کنیم با اینحال به هر حال به هر میزان بود، گذشت. 

ما می رویم تا خیالتان راحت شود!

برای عده ای ها که انتقادات بی جایی می کنند و می گویند بازیکنان باتجربه تیم ملی انگیزه ندارند، متاسفم. اصلا نمی دانم این چه حرف هایی است. اگر واقعا حضور ما چند نفر که از قدیمی ها هستیم عده ای را اذیت می کند، ما هم می رویم تا خیالتان راحت شود. تیم ملی با ما در این چند سال نتایج ضعیفی کسب کرده و به همین خاطر زودتر می رویم تا نفرات تازه بیایند و نتایج بهتری بگیرند! حرف هایی از جانب صاحبنظران زده می شود که بار روانی دارد و اشتباه است. روی چه دلیل و مدرکی می گویند که ما انگیزه نداریم؟ مگر آنها در تمرینات و مسابقات کنار ما هستند؟ بازیکنی که با مصدومیت به زمین می رود، واقعا بی انگیزه است؟‌

برای شما هم جالب است؟ :  از اعتبار والیبال ایران دفاع می‌کنیم

عده ای هدفشان تنها تخریب است

عده ای مردم اصلا هدفشان کارشناسی کردن نیست و تنها می خواهند تخریب کنند. من کسی نیستم که بخواهم راه حل بدهم و بگویم فدراسیون باید چه کاری کند که فشار از روی بازیکنان برداشته شود. در ضمن نباید پتانسیل والیبال ایران را با برزیل مقایسه کنید که چند تیم ملی دارد. در ضمن همان برزیل هم در این چند سال نوسان داشته و این یک اتفاق طبیعی است. عده ای مردها جنبه ندارند و غیرکارشناسی حرف می زنند. بعد از لیگ جهانی ما به جز فشارهای الکی و حرف های غیرکارشناسی چیز دیگری ندیدیم. 

مقابل آسیایی ها سخت نداشتیم

باید تا ۲ هفته دیگر در رقابت های انتخابی قهرمانی جهان به میدان برویم. چین و کره جنوبی رقیبان اصلی ما در این مسابقات هستند که در سید ۲ لیگ جهانی امسال بازی های خوبی انجام دادند. با این وجود ما در چند سال واپسین مقابل تیم های آسیایی مشکلی نداشتیم و امیدوارم این دفعه نیز بدون سخت صعود کنیم.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات