کد خبر : 42244
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۴:۲۵
17 views بازدید

حمله ۲۰ هزار زنبور به شکم این زن حامله (تصویر)

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” حمله ۲۰ هزار زنبور به شکم این زن حامله (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم. حمله ۲۰ هزار زنبور به شکم این زن حامله (تصویر)   از قرار معلوم گرفتن تصویر های استودیو ای دوران حاملگی با سبک و فرضیه ی باورنکردنی و غریب بازهم […]

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” حمله ۲۰ هزار زنبور به شکم این زن حامله (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم.

حمله ۲۰ هزار زنبور به شکم این زن حامله (تصویر)

 

از قرار معلوم گرفتن تصویر های استودیو ای دوران حاملگی با سبک و فرضیه ی باورنکردنی و غریب بازهم ادامه دارد، با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده بعد از بیانسه خواننده هالیوودی که با تصویر یادگاری از این دوران مدتها سوژه مصرف کنندگان محیط مجازی شده بود بیننده عکسهای دارای اختلاف دیگری از خانم هایی هستیم که روزهای زیبای انتظار تولد نوزادشان را می گذرانند .

 

 

عکسهایی با شاخه های درخت و …. تا عکسی بطور کلی مانوس با طبیعت که  ۲۰٫۰۰۰ زنبور روی شکم زن باردار جمع شدند تا همگی با هم تصویر یادگاری بیاندازند.”امیلی مولر” ۳۳ ساله اهل اوهایو برای گرفتن تصویر یادگاری از دوران بارداری خود تصویری از فرضیه ی دارای اختلاف خود را عملی کرد تا به گفته خود نظر مصرف کنندگان محیط مجازی را به نحوی دیگر جلب کند.

 

حمله 20 هزار زنبور به شکم این زن حامله (عکس)

 

این مادر باردار یک زنبوردار تمام عیار است که ۲۴ کندوی حاوی ۱٫۲ میلیون زنبور را نگه می دارد و در سال جاری ۳۵۰ بار به وسیله آنها نیش زده شده است با اینحال هیچ ترسی از آنها ندارد.ایشان گفت که لحظه گرفتن تصویر ها به هیچ وجه احساس ترس نداشت از آنجاییکه ایشان با حشرات احساس راحتی و آرامش می کند.ایشان در باب عکس ها گفت :صبح روزی که مقرر شده بود این تصویر ها گرفته شوند همسرم یکی از کندو ها را از محل نگهداری آنها به گوشه ای که مقرر شده بود تصویر بگیریم اورد.

برای شما هم جالب است؟ :  خواستگاری بسیار باورنکردنی این پسر از دو خواهر (تصویر)

 

حمله 20 هزار زنبور به شکم این زن حامله (عکس)

 

گروه زنبورها به سوی من پرواز کردند با شرایطی که در عکس ها دیده می شود اطراف من جمع شده بودند لحظه گرفتن تصویر سه بار دچار نیش زدگی و گزش شدم تا اینکه با نشاندن ملکه ی آنها روی شکمم موفق به ایجاد صحنه دلخواهم شدم. هدایت کردن زنبورها به سوی من کار سختی نبود وقتی ملکه آنها را در دست گرفتم همگی به طرف من پرواز کردند.

 

حمله 20 هزار زنبور به شکم این زن حامله (عکس)

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات