کد خبر : 41465
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۰۷
1 views بازدید

خادم به نشست با وزیر ورزش نرفت

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر خادم به نشست با وزیر ورزش نرفت . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید. ایسنا: نشست‌ روسای فدراسیون‌های ورزشی امروز (چهارشنبه) از ساعت ۱۵ در محل وزارت ورزش و جوانان  برگزار شد. در این نشست رسول خادم مدیرکل فدراسیون کشتی که این ایام اختلافات شدیدی […]

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر خادم به نشست با وزیر ورزش نرفت . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید.

ایسنا: نشست‌ روسای فدراسیون‌های ورزشی امروز (چهارشنبه) از ساعت ۱۵ در محل وزارت ورزش و جوانان  برگزار شد.

در این نشست رسول خادم مدیرکل فدراسیون کشتی که این ایام اختلافات شدیدی با مدیران وزارت ورزش یافته، غایب بود و حاضر نشد در نشست با مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان کمپانی کند و حتی نماینده‌ای نیز از جانب خادم به این نشست فرستاده نشد.

اختلاف فدراسیون کشتی و وزارت ورزش و جوانان بعد از دستور کتبی وزیر ورزش به داورزنی معاون قهرمانی وزارت ورزش مبنی بر لزوم بررسی علل ناکامی آزادکاران ایران در رقابت‌های جهانی فرانسه بالا گرفت.

فدراسیون کشتی در جواب این رفتار وزیر، طی اعلامیه‌ای کنایه‌آمیز با انتقاد از مطبوعاتی شدن نامه وزیر ورزش تاکید کرد: “از اینکه این شکست دلیل جلب توجه مدیران وزارت ورزش به رشته کشتی شده خرسندیم”

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  تا المپیک، تنها برای طلا می جنگم
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات