خبرهای ویژه

» جالبترین ها » خارج کردن مدفوع ۱۴ کیلویی از بدن این پسر (تصویر)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۰:۰۳

خارج کردن مدفوع ۱۴ کیلویی از بدن این پسر (تصویر)

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” خارج کردن مدفوع ۱۴ کیلویی از بدن این پسر (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم. خارج کردن مدفوع ۱۴ کیلویی از بدن این پسر (تصویر)   با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای […]

خارج کردن مدفوع ۱۴ کیلویی از بدن این پسر (تصویر)

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” خارج کردن مدفوع ۱۴ کیلویی از بدن این پسر (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم.

خارج کردن مدفوع ۱۴ کیلویی از بدن این پسر (تصویر)

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده پسری ۲۲ ساله که نخواست اسم ایشان ذکر شود و کسی بداند  بعد از دل دردهای مکرر و بزرگ شدن شکمش به اندازه یک خانم باردار ۹ ماهه به پزشک مراجعه کرد .این پسر در بیمارستان شانگهای چین تحت کنترل پزشکان سود . و بعد از انجام آزمایشات متعدد معلوم شد ایشان به بیماری ورم روده یا هیر شیرونگ مبتلا شده است .

 

 

این مرد به دلیل داشتن یبوست و از دست دادن اعصاب و کنترل روده، چند سالی است که مدفوع ایشان به طرز کامل خارج نمی شده و همین دلیل انباشته شدن مدفوع در شکم و روده ایشان شده بود همزمان با اینکه این پسر در حال منفجر شدن بود پزشکان طی یک جراحی سریع به مدت ۳ ساعت باورنکردنی و چندش ترین توده مدفوع را از بدن این پسر خارج کردند . توده ای به وزن ۱۴ کیلو !!! که در عکس ها مشاهده می کنید.

 

خارج کردن مدفوع 14 کیلویی از بدن این پسر (عکس)

 

در انتهای تیم پزشکی با مشاهده و نتیجه این جراحی این چنین بیان کردند: که این پسر از بدو تولد قادر به دفع کامل مدفوع نبوده و به دلیل داشتن یبوست و تخلیه نشدن کامل روده از مدفوع چنین توده کثیف و چندش آوری در بدن ایشان تشکیل شده است.نکته: یبوست بیماری خطرناکی است که با مشاهده کوچکترین علائم از دردهای گوارشی، روده، معده، شکم، تحتانی به پزشک باید مراجعه کنید و از صحت و سلامتی خود آگاه شوید تا به چنین بیماری های باورنکردنی و کشنده ای مبتلا نشوید.

برای شما هم جالب است؟ :  عاقبت غم انگیز این نوزادان دوقلوی بیمار (تصویر)

 

خارج کردن مدفوع 14 کیلویی از بدن این پسر (عکس)

 

خارج کردن مدفوع 14 کیلویی از بدن این پسر (عکس)

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : جالبترین ها
تبلیغات