کد خبر : 19092
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵
6 views بازدید

خدمات رسانی ۳ بازیگر زن سینما از داعش!

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها خدمات رسانی ۳ بازیگر زن سینما از داعش!. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. باشگاه خبرنگاران جوان: روزنامه کیهان در نوشته ای از خدمات رسانی ۳ بازیگر زن سینما از گروهک تروریستی داعش نوشته است، این خبر روزنامه کیهان در رسانه های اجتماعی بازنشر بسیاری داشته است. بسیاری از کانال های اجتماعی این […]

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها خدمات رسانی ۳ بازیگر زن سینما از داعش!. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

باشگاه خبرنگاران جوان: روزنامه کیهان در نوشته ای از خدمات رسانی ۳ بازیگر زن سینما از گروهک تروریستی داعش نوشته است، این خبر روزنامه کیهان در رسانه های اجتماعی بازنشر بسیاری داشته است.
 
بسیاری از کانال های اجتماعی این نوشته روزنامه کیهان را بازنشر کرده اند و عده ای از مصرف کنندگان محیط مجازی در خدمات رسانی از آن پست قرار داده اند.
 
روزنامه کیهان در ستون دیگر عنواین خود نوشته ای با این عنوان را پخش کرده بود: آیا ۳ خانم بازیگر هنوز هم از مبلغ داعش خدمات رسانی می کنند؟
 
در شرح این عنوان کیهان نوشته است: با عملیات تروریستی روز ۱۷ خرداد داعش در تهران همه مردم بر لزوم مبارزه با گروهک های تکفیری به اتفاق نظر رسیدند.

با اینحال چندی قبل و با زندانی شدن «آ‌.‌ص» یکی از نیروهای مبلغ داعش در ایران، کمپینی در خدمات رسانی از ایشان در محیط مجازی شکل گرفت. سه بازیگر زن سینما که به رفتارهای هیجانی و غیرعقلانی در واکنش به مسائل سیاسی مشهور هستند هم در این کمپین کمپانی کرده و خواستار آزادی وی شده بودند.

با اقدام یاران «آ . ص» در روز ۱۷ خرداد و به رگبار بستن چندین عدد از مردم به وسیله آن ها، عده ای از مصرف کنندگان محیط مجازی پرسیدند که آیا این سه خانم بازیگر هنوز هم از این مبلغ گروهک های تکفیری در ایران خدمات رسانی می‌کنند؟

برای شما هم جالب است؟ :  خواهران قهرمان «منصوریان» در «ماه عسل»

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات