کد خبر : 19935
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۱
13 views بازدید

خریداران ثابت تصمیم گرفته اید؟ این تکنیک ها را بیاد داشته باشید

خواندن نوشته در باب جذب بازار میتواند مورد قبول بسیاری از خوانندگان سایت ایران پی پر باشد. خریداران ثابت تصمیم گرفته اید؟ این تکنیک ها را بیاد داشته باشید مقاله ایست در این عرصه که پیشتر میتوانید آن را مطالعه کنید. مجله پنجره خلاقیت – آج اگراول، ترجمه غزاله رسول زاده: چه چیزی دلیل پیشرفت یک برند در سال ۲۰۱۷ می شود؟ اگر فکر می […]

خواندن نوشته در باب جذب بازار میتواند مورد قبول بسیاری از خوانندگان سایت ایران پی پر باشد. خریداران ثابت تصمیم گرفته اید؟ این تکنیک ها را بیاد داشته باشید مقاله ایست در این عرصه که پیشتر میتوانید آن را مطالعه کنید.

مجله پنجره خلاقیت – آج اگراول، ترجمه غزاله رسول زاده: چه چیزی دلیل پیشرفت یک برند در سال ۲۰۱۷ می شود؟ اگر فکر می کنید جواب این پرسش، داشتن شبکه اجتماعی محشر و تولیدات جالب و به روز است، اشتباه نمی کنید، با اینحال از یک نکته مهم غافل شده اید و آن نکته «خدمات به خریداران» است.

خدمات به خریداران تاثیر کمتری درمقایسه با تبلیغ در شبکه های اجتماعی دارد با اینحال دلیل استقامت برند شما می شود و به علاوه از طرف دیگر بهترین ابزار جذب بازار شما نیز شمرده می شود بدلیل آنکه اگر خدمات بی نقصی به خریداران معرفی کنید، آنها از نو به شما مراجعه می کنند و حتی امکان دارد از برند شما برای دوستان شان تعریف کنند و باعث گسترش خریداران شما شوند.

این ایام خریداران به سرعت کیفیت کار برندها را می سنجند و اگر یک برند خدمات خوبی معرفی ندهد فورا متوجه می شوند و از برند بهترین استفاده می کنند. بدین دلیل است که شبکه های اجتماعی و سایت ها تاثیر فراوانی بر گسترش سرمایه گذاری در کسب و کارها دارد. با اینکه هنوز راه های قابل اعتمادی می باشد که مطمئن شوید خدمات خوبی معرفی می دهید:

خواسته های خریداران را درک کنید

اگر خواسته های خریداران را درک نکنید، نمی توانید تجربه تاثیرگذاری برای شان بوجود آورید. تحقیق کنید و خواسته های کمی و کیفی خریداران را ارزیابی کنید تا قادر باشید آنها را در سفر کوتاه انتخاب، خرید و – با دیدی خوش بینانه – خرید از نو، همراهی کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  نکاتی مهم در جذب بازار ویدئویی

فرض کنید که شما مدیر رستوران های زنجیره ای درستی در نیویورک هستید و تصمیم گرفته اید شعبه های تان را به بیرون از نیویورک گسترش دهید. اگر توانسته اید با شیوه موجود در نیویورک موفق شوید، آیا قادر اید در شهرهای دیگر نیز موفق شوید؟ ممکن است جواب خیر باشد بدلیل آنکه امکان دارد خریداران شما در شهرهای دیگر علایق و انتظارات متفاوتی داشته باشند. تنها یک راه هست که شما قادر اید خریداران آتی را بشناسید و با استناد به آن خدمات تان را برنامه ریزی کنید. این است که تحقیق کنید و معلومات جامعی از خریداران ممکن تجمیع کنید. به هر میزان شناخت بیشتری پیدا کنید، قادر اید خدماتی متناسب با نیاز شان به آنها معرفی کنید.

محیط خوشایندی بوجود آورید

طبیعت انسان به شکلی است که دوست دارد در محیطی تمیز و مطلوب وقت بگذراند. هیچ کس دوست ندارد در محیطی کثیف، نامرتب و ناخوشایند غذا بخورد یا خرید کند.

با استناد به محاسبه موسسه ملی بررسی ها اشتغال، محیط مطلوب یکی از اولین خصوصیت هایی است که خریداران را جذب می کند. وقتی در حال ممکن کردن محیط مطلوب هستید، بیاد داشته باشید که جزئیات به سرعت ارزیابی و فراموش می شوند. مسلما خریداران تک تک دستمال های تزیین شده و دیوارآویزها را به خاطر نمی آورند با اینحال احساس خوشایندی که در محیط کاری شما داشتند در بیشتر مواقع در خاطرشان می ماند.

همه چیز از وسایل و مبلمان شیک گرفته تا بشقاب هایی که لوگوی شما روی آن حک شده، به خریدار های تان بیان میکند که برند شما در جستجوی ممکن آوردن بهترین تجربه ممکن برای خریداران است.

برای شما هم جالب است؟ :  50 نکته در ابتدای کار یک اشتغال (۱)

مطالب مطرح شده کافی معرفی دهید

این ایام خریداران علاقه مندند همه چیز را پیرامون خدمات یا کالایی که تهیه می کنند، بدانند. از اینرو هر چقدر معلومات بیشتری به آنها بدهید، خوب است. در یک پژوهش که در همین عرصه صورت گرفته، نظر ۵۶ درصد کمپانی کنندگان این بود که معلومات بیشتر در باب تولیدات دلیل گسترش اعتمادشان می شود.

به علاوه از طرف دیگر ۹۶ درصد از آنها معتقد بودند که خریداران ثابت برندهایی هستند که مطالب مطرح شده کافی پیرامون تولیدات شان معرفی می دهند. ندادن شرح کافی اغلب یک اشتباه بی منظور است با اینحال این مسئله اغلب از دید مشتریانی که حس می کنند امکان دارد گول بخورند، هیچ تفاوتی ندارد. اگر تصمیم گرفته اید خریداران تازه شما به پشتیبانان همیشگی شما مبدل شوند، خوب است این مسئله را در صدر اولویت های تان قرار دهید.

ترغیب خریداران به معرفی نظرها و انتقادات شان

مطمئنا خریداران تان از تجربه شان با برند شما صحبت خواهند کرد. گروهی در جمع دوستان و گروهی دیگر از روش سایت های خبری نظرها شان را مطرح می کنند. شما قادر اید آنها را ترغیب کنید تا نظرها شان را با خودتان به اشتراک بگذارند. برای این کار شما قادر اید از کارت های تحقیقات یا درگاه ایمیل تان استفاده کنید تا نظرها ارزشمند افرادی را که با کسب و کارتان در رابطه هستند تجمیع کنید و اشتباهات خود را اصلاح کنید تا خریداران ثابت تان را گسترش دهید.

خریداران دوست دارند شنیده شوند و حس کنند ارزشمند هستند. در نتیجه آنها می دانند که کدام برند به این مسائل ارزش می دهد. شما قادر اید با ممکن کردن محیطی دلپذیر، مطالب مطرح شده کافی و ترغیب به معرفی نظرها باعث پیشرفت برندتان شوید و یک رابطه بلندمدت و سالم میان خودتان و خریداران تان بوجود بیاورید.

برای شما هم جالب است؟ :  جذب بازار اینترنتیِ بد، چه پیامدهایی دارد؟

سایت ایران پی پر امیدوار است خبر خریداران ثابت تصمیم گرفته اید؟ این تکنیک ها را بیاد داشته باشید مورد استقبال شما قرار بگیرد. شما در بیشتر مواقع این امکان را دارید با ابزارهای سایت که در پایین آمده دوستان علاقه مند را مطلع نمائید.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات