کد خبر : 36300
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
7 views بازدید

خط عشق دستتان، در باب رابطه عاطفی‌تان چه بیان میکند؟

اگر به مقاله های شخصیت شناسی علاقه دارید این مقاله با اسم خط عشق دستتان، در باب رابطه عاطفی‌تان چه بیان میکند؟ را به شما پیش نهاد میکنیم. وب‌سایت روزیاتو – فروغ بیداری: کَف‌بینی نوعی طالع بینی است که کارشناسان آن ادعا می کنند با بهره برداری از خط های کف دست کسی، از سرنوشت، آتی، قبلی و اخلاق شخص آگاهی می یابند. با این […]

اگر به مقاله های شخصیت شناسی علاقه دارید این مقاله با اسم خط عشق دستتان، در باب رابطه عاطفی‌تان چه بیان میکند؟ را به شما پیش نهاد میکنیم.

وب‌سایت روزیاتو – فروغ بیداری: کَف‌بینی نوعی طالع بینی است که کارشناسان آن ادعا می کنند با بهره برداری از خط های کف دست کسی، از سرنوشت، آتی، قبلی و اخلاق شخص آگاهی می یابند.

با این وجود این ادعا به هیچ عنوان ریشه علمی ندارد و بسیاری از پژوهشگران آن را نظر ای خرافی می دانند. با اینحال برای مردم زیادی آگاهی از آتی و سرنوشت بسیار دلنشین است. بدین خاطر به دفعات سر وقت یافتن رمز و راز خطوط دست و نشانه های آن می روند.

 

 
اگر جزو این مردم هستید، پیش نهاد می کنیم دست های خود را همراه با هم قرار دهید و مشاهده نمائید که خط عشقدست شما شبیه به کدام یک از عکس ها پایین است. سپس با مطالعه مطالب مطرح شده تصویر قادر اید تا حدی به رازهای عاشقانه ی وجود خود پی ببرید.

خطوط هر دو دست در یک راستا قرار دارند

کف بینی: خط عشق دست شما چه رازهایی در مورد روابط عاطفیتان می گوید؟

اشخاصی که خط عشق هر دست‌شان در یک راستا قرار دارد، در عرصه عواطف خود راسخ بوده و به روابط پایدار و طولانی مدت علاقه بیشتری نشان می دهند. آن ها بطور کلی منطقی هستند و از چرخش های ناگهانی در رابطه خوششان نمی آید.

به علاوه از طرف دیگر ضروری است بگوییم که آن ها انسان های حساس با شخصیت های آرام و نرم هستند و به خوبی می توانند عقاید دیگران را درک نمایند.

برای شما هم جالب است؟ :  نکاتی پیرامون خودباوری، انگیزه و اطمینان خاطر

 


خط دست چپ پائین تر است

کف بینی: خط عشق دست شما چه رازهایی در مورد روابط عاطفیتان می گوید؟

این مردم ترجیح می دانند شریک عاطفی شان از خود آن ها بزرگ تر و فهمیده تر باشد. آن ها در عشق موفق و احساساتی هستند و چندان پایبند ازقوانین اجتماعی نیستند. این اشخاص در بیشتر مواقع به حس ششم خود اعتماد می کنند که حدودا در بیشتر مواقع هم درست است.

 


خط دست راست پائین تر است

کف بینی: خط عشق دست شما چه رازهایی در مورد روابط عاطفیتان می گوید؟

این مردم عشق را چندان جدی نمی گیرند و به همین خاطر خیلی هم دنبال رابطه های جدی نیستند. با اینحال وقتی فردی را برای زندگی یا عشق ورزی بیابند، بی تردید یا از خودشان کوچک تر است یا فرهنگ و ملیت جداگانه ای دارد.

این اشخاص بسیار معتمد به نفس هستند و بیشتر با چشمان خود عاشق می شوند. به علاوه از طرف دیگر ضروری است بگوییم بطور کلی مستقل و هدفمند هستند و می توانند به راحتی بر مشکلات غلبه کنند.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات