کد خبر : 40149
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۸
29 views بازدید

خوش‌تیپ ترین مادرانِ هالیوودی

برای علاقه مندان به جهان مد خبری داریم با عنوان خوش‌تیپ ترین مادرانِ هالیوودی .پیشتر با پرتال خبری ما همراه باشید. برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: اگر از ما بپرسید، بچه دار شدن، مخصوصا برای مادران، یکی از سخت ترین کارهاست. آنها باید به فرزندانشان عشق بورزند، از آنها خدمات رسانی کنند، رفتارهایشان را پایین نظر داشته باشند، درس های ضروری زندگی را […]

برای علاقه مندان به جهان مد خبری داریم با عنوان خوش‌تیپ ترین مادرانِ هالیوودی .پیشتر با پرتال خبری ما همراه باشید.

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: اگر از ما بپرسید، بچه دار شدن، مخصوصا برای مادران، یکی از سخت ترین کارهاست. آنها باید به فرزندانشان عشق بورزند، از آنها خدمات رسانی کنند، رفتارهایشان را پایین نظر داشته باشند، درس های ضروری زندگی را به آنها بدهند، آنها را به مدرسه و کلاس های متفرقه بفرستند و برایشان جشن بگیرند و…

 

به بیانی تمام وقت مادران صرف کودکانشان می شوند به طوری که وقتی برای رسیدگی به خودشان ندارند. با اینحال هستند مادرانی که به توجه به دغدغه های زیاد، باز هم خوش تیپ و دلنشین اند. اگر شما هم دوست دارید که با خوش تیپ ترین مادران هالیوودی آشنا شوید، با ما همراه باشید.

ریس ویترسپون

 

 

 

آیا باورتان می شود که این دختر ۱۷ ساله، اوا، دختر ریس ویترسپون است. اینطور به نظر می آید که ایشان خواهر ریس است، نه دخترش. اگر چه ایشان دختر به این بزرگی دارد با اینحال بازهم به خودش می رسد و لباس هایی با برنامه ها و رنگ های شاد به تن می کند. ایشان در سبک لباس پوشیدن حتی با دخترش هم رقابت می کند.

 

ویکتوریا بکهام

 

 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی

تعجبی ندارد! ویکتوریا بکهام یکی از خوش پوش ترین مادران به اشتراک چهره هاست. با این وجود از یک طراح مد و فشن انتظار دیگه ای هم نداشته ایم. ویکتوریا صاحب ۳ فرزند پسر و ۱ دختر است. با اینحال مادر بودن هیچگاه روی ظاهر ایشان اثری نگذاشت طوری که ایشان در بیشتر مواقع سوژه طراحان مد و فشن بوده است.

برای شما هم جالب است؟ :  بهترین اسپری های بدن برای مردها

 

کیتی هولمز

 

 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی

ما بزرگ شدن سوری کروز، دختر کیتی هولمز و تام کروز را دیده ایم. از همان روز تولد ایشان، هم خودش و هم مادرش کیتی خوش تیپ و دلچسب بودند. آنها حتی بیشتر اوقات لباس هایشان هم با هم ست می کردند. با آمدن سوری به زندگی کیتی هولمز، ایشان نه تنها خودش را از یاد نبرد، حتی بیشتر از قبل هم به ظاهرش توجه کرد.

 

آنجلینا جولی

 

 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی

 

به دلیل آنکه آنجلینا صاحب ۶ فرزند است، ممکن است انتظار ما این است که ایشان را با ظاهری خسته و نامرتب ببینیم، با اینحال حقیقت چیز دیگری است. این سوپراستار درست مانند لحظه مجردی خود خوش تیپ و دلنشین است. از تیپی که در فرودگاه می زند گرفته تا لباس هایی که روی فرش قرمز به تن می کند، مادر بودن ذره ای از زیبایی ایشان نکاسته است.

 

جسیکا آلبا

 

 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی

باور کنید یا نه، مادر بودن تاثیر بسیار مثبتی بر سبک لباس پوشیدن جسیکا آلبا قرار داده است. ایشان به هیچ وجه شلوارهای بگی و تی شرت های گشاد به تن نکرد. جسیکا حتی کمی بعد از زایمان اش در سال ۲۰۰۸، با اسم یکی از خوش تیپ ترین زنان هالیوودی انتخاب شد. به بیانی ایشان در ست کردن لباس حرف اول را می زند.

 

جیدا پینکت اسمیت

 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی

خانواده اسمیت به خوش پوشی مشهورند، مخصوصا جیدا پینکت اسمیت که الگوی خوبی برای فرزندانش، جیدن و ویلو، است. بی تردید قادریم بگوییم که مدال خوش تیپ ترین های فرش قرمز در بیشتر مواقع در دست به این خانواده است.

برای شما هم جالب است؟ :  جواب سوالات آرایشی خود را اینجا بخوانید

 

کیت هادسون

 

خوش تیپ ترین مادران هالیوودی

 

درست شبیه به مادرش گلدی هان، کیت هادسون نیز مادری است که راز خوش پوشی را به خوبی می داند. پسران ایشان به خاطر خواست خوب مادرشان در بیشتر مواقع خوش تیپ در ملا عام ظاهر می شوند. با این وجود این را هم منکر نمی شویم که یکی از دلایل خوش تیپی کیت، اندام متناسب اوست با اینحال در هر حال ایشان خواست محشری در انتخاب لباس دارد.

 

کیت ماس

 

 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی

با مد گام برداشتن ساده است، آنچه سخت است پیدا کردن سبکی شخصی برای ظاهرمان می باشد که کیت ماس خوب از عهده اش بر آمده است. سبک لباس پوشیدن ایشان مانند هیچکس نیست. در حقیقت ایشان ترجیح می دهد که نظرها شخصی خودش را در شیوه لباس پوشیدن به کار گیرد. هیچکس و هیچ چیز، حتی فرزند ایشان هم نتوانست مانع از پیشرفت ایشان در جهان مد و فشن شود.

 

 امیلی بلانت

 

 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی

بچه دار شدن امیلی بلانت نه تنها ظاهر و تیپ ایشان را خراب نکرد حتی ایشان را دلنشین تر نیز تولید. مطمئنا شما هم بیننده آن در فیلم «The Girl On The Train» بوده اید. به توجه به این زن خوش تیپ و دلنشین بی شک همسر ایشان جان کراسینکی به داشتنش افتخار می کند.

 

نیکول ریچی

 

 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی

سبک لباس پوشیدن نیکول ریچی از قبلی تا این لحظه تفاوت فراوانی کرده است. ایشان حتی به توجه به داشتن فرزند توانسته خط تولید لباس های خود را با اسم «House of Harlow» شروع کند. با داشتن ۲ فرزند پایین ۲۰ سال، ایشان بازهم یکی از تاثیرگذارترین های جهان مد و فشن به حساب می آید.

برای شما هم جالب است؟ :  خوش استایل ترین ستاره های هفته (57)

 

گوئن استفانی

 

خوش تیپ ترین مادران هالیوودی 

 

گوئن استفانی جزو آن گروه از ستاره هایی است که به هر میزان لحظه می گذرد، خوش تیپ تر و سرحال تر از قبل می شود. ایشان از وقتی که صاحب ۳ فرزند شد، بیشتر به ظاهرش می رسد طوری که نمونه ویژه موهایش، رژ لب قرمز و خط چشمش با اسم سبک ویژه ایشان معرفی شده است. 

 

سیه‌نا میلر

 

 خوش تیپ ترین مادران هالیوودی

سیه‌نا میلر بازیگر، نمونه و طراح مد بریتانیایی است که فرضیه های نوآورانه ای را در صنعت مد و فشن از خود بروز داده است. ایشان بعد از بچه دار شدن، مانند خیلی از مادران دیگر، نه تنها از حرفه خود کناره گیری نکرد حتی قدرتمندتر از قبل نیز ظاهر شده است.

لینک خبری

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات