کد خبر : 20950
تاریخ انتشار : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۰:۱۴
11 views بازدید

خیر ۸۲ ساله‌ی مدرسه ساز در «ماه عسل»

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها خیر ۸۲ ساله‌ی مدرسه ساز در «ماه عسل». اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. خبرگزاری میزان: در برنامه امشب ماه عسل یک خیر ۸۲ ساله مدرسه ساز که تا اینجای کار ۲۳۶ مدرسه در تمامی ایران ساخته حضور پیدا کرد. در برنامه امشب ماه عسل فرد خیر مدرسه سازی به اسم محمدتقی داورپناه […]

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها خیر ۸۲ ساله‌ی مدرسه ساز در «ماه عسل». اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

خبرگزاری میزان: در برنامه امشب ماه عسل یک خیر ۸۲ ساله مدرسه ساز که تا اینجای کار ۲۳۶ مدرسه در تمامی ایران ساخته حضور پیدا کرد.
 
در برنامه امشب ماه عسل فرد خیر مدرسه سازی به اسم محمدتقی داورپناه که ۸۲ سال سن دارد حضور پیدا کرد.

این فرد متولد خمینی شهر اصفهان است و پدرش سنگ تراش بوده است. داور پناه ۱۰ سال سن داشت که مادرش فوت می‌کند و بهمراه پدر و ۴ برادر و یک خواهرش به زندگی ادامه می‌دهد.

وی از همان دوران کودکی گوسفندها را به چرا می‌برده و در صحرا آن‌ها را می‌گردانده و هیچ گاه به مدرسه نرفته است و در چنین موقعیتی ۲۳۶ مدرسه در تمامی ایران ساخته است.

این خیر مدرسه ساز پیشتر ماه عسل به علاوه از طرف دیگر از سختی‌های متفاوتی که در زندگی خود تحمل کرده گفت و این که الآن صاحب ثروت بسیار فراوانی است که در این مسیر همراهی همسر و فرزندانش با ایشان مثال زدنی بوده است.

این خیر به علاوه از طرف دیگر به این مسئله اشاره کرده است که در طول زندگی خود تلاش کرده هیچ گاه دروغ نگوید و در کار خود نیز درستکار بوده است و هیچ گاه حق کسی را ضایع نکرده است.

محمدتقی داورپناه از همسر خود نیز خیلی تعریف کرد و این که قناعت‌های ایشان در زندگی اشان به روند پیشبرد به هر میزان بهتر مسیر زندگی آن‌ها کمک کرده است.

برای شما هم جالب است؟ :  ترخیص بازیگر «شهرزاد» از بیمارستان با سند!

در بخشی از ماه عسل امشب علیخانی از مهمان برنامه پرسید که علم خوب است یا ثروت؟ داورپناه در جواب به این پرسش گفت اگر کسی نتواند از ثروت در جای خود بهره ببرد به نابودی دچار می‌شد با اینحال علم می‌تواند دلیل پیشرفت انسان شود و اصلاً با ثروت قابل مقایسه نیست.

شعار این خیر مدرسه ساز ایران را مدرسه کنیم” است و پیشتر برنامه دو فرد دیگر نیز به نوعی مهمان به این جمع اضافه شدند که با این مسئله مرتبط هستند و این دو نفر سال ۴۳ در یکی از مدرسه‌هایی که این خیر ساخته درس خواندند و یکی از آن‌ها هم اینک به سوی شهردار بودن رسیده است.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات