کد خبر : 38985
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۸
9 views بازدید

داغ ترین استارت آپ های سال ۲۰۱۷

اگر دوست دارید به بخش مقالات کارآفرینی سایت “ایران پی پر” مقاله داغ ترین استارت آپ های سال ۲۰۱۷ میتواند مورد استقبال شما واقع شود. هفته نامه صدا: استارت آپ ها تمام جهان را گرفته اند و روز به روز هم به تعداد آنها اضافه می شود. هر روز استارت آپی تازه وارد عرصه می شود و جهان را دگرگون می کند. اکنون بیزینس اینسایدر […]

اگر دوست دارید به بخش مقالات کارآفرینی سایت “ایران پی پر” مقاله داغ ترین استارت آپ های سال ۲۰۱۷ میتواند مورد استقبال شما واقع شود.

هفته نامه صدا: استارت آپ ها تمام جهان را گرفته اند و روز به روز هم به تعداد آنها اضافه می شود. هر روز استارت آپی تازه وارد عرصه می شود و جهان را دگرگون می کند. اکنون بیزینس اینسایدر داغ ترین استارت آپ های سال ۲۰۱۷ با استناد به سرمایه گذاری و ارزش آن را پخش کرده است.

به نوشته بیزینس اینسایدر، نیمی از سال ۲۰۱۷ قبلی است لحظه آن است تا داغ ترین استارت آپ ها معرفی شوند. در این بررسی معیار «ارزیابی گام به گام» انتخاب شده است تا واضح شود کدام استارت آپ ها داغ ترین بوده اند. «ارزیابی گام به گام» به گسترش ارزش سرمایه گذاری در یک استارت آپ وابسته است. این اندازه گیری ارزش استارت آپ ها دور قبل از سرمایه گذاری و بعد از آن را بررسی کرده است.

از ۳۸۳ استارت آپی که مورد بررسی قرار گرفته است، ۱۶۹ مورد گسترش سرمایه گذاری داشته اند. این استارت آپ ها داغ ترین بوده اند.

۱٫ Roadrunner Recycling:

 

ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۱۲ برابر شده است. این استارت آپ، یک خدمات مدیریت زباله است که مواد قابل بازیافت کسب و کارها را ممکن می کند. این از یک نرم افزار تجزیه و بررسی برای به حداکثر رساندن کارایی و صرفه جویی در پول استفاده می کند.

ارزش حال حاضر: ۶۲ میلیون دلار.

 


۲٫ OpCity:

 

داغ ترین استارت آپ های سال 2017
برای شما هم جالب است؟ :  کارآفرین ها را فیلتر نکنید!

ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۱۱٫۶۴ برابر شده است. این استارت آپ در حقیقت یک نرم افزار ابر برای کارگزاران املاک و مستغلات است که به مطابقت عوامل با خریداران آتی خانه ها کمک می کند.

ارزش حال حاضر: ۹۹ میلیون دلار.

 


۳٫ HackerEarth:

 

داغ ترین استارت آپ های سال 2017

ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۱۰٫۲ برابر شده است. این استارت آپ، یک ابزار استخدام است که به برنامه نویسان اجازه تمرین و رقابت می دهد و به استخدام کنندگان این فرصت را می دهد تا مهارت آتی کارکنان را ارزیابی کند.

ارزش حال حاضر: ۱۹ میلیون دلار.

 


۴٫ UIPath:

 

داغ ترین استارت آپ های سال 2017

ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۹٫۳ برابر شده است. این استارت آپ برای روند کسب و کارهای اتوماتیک است و نرم افزاری است که گردش کار ایجاد می کند.

ارزش حال حاضر: ۱۱۰ میلیون دلار.

 


۵٫ MatterHackers:

 

داغ ترین استارت آپ های سال 2017

ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۸٫۶۵ برابر شده است. این استارت آپ مواد پرینت سه بعدی به مدارس، اشتغال و استفاده کنندگان می فروشد.

ارزش حال حاضر: ۲۰ میلیون دلار.

 


۶٫ CIMCON Lighting:

 

داغ ترین استارت آپ های سال 2017

ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۷٫۱۱ برابر شده است. این استارت آپ، سیستم هوشمند برای کنترل روشنایی برای کسب و کارها و شهرها می سازد.

ارزش حال حاضر: ۹۸ میلیون دلار

 


۷٫ CloudCheck:

 

داغ ترین استارت آپ های سال 2017

ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۶٫۹۴ برابر شده است. این استارت آپ نرم افزاری برای کمک به مدیریت کمپانی ها برای بهره برداری از پردازش ابری معرفی میکند.

ارزش حال حاضر: ۸۳ میلیون دلار.

سایت “ایران پی پر” امیدوار است مقاله داغ ترین استارت آپ های سال ۲۰۱۷ مورد بهره برداری شما واقع شود. دوستان خود را با ابزارهای سایت در باب این مقاله مطلع کنید.

لینک

برای شما هم جالب است؟ :  دوچرخه اشتراکی؛ کسب و کاری برای جلوگیری از آلودگی هوا
به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات