کد خبر : 22125
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۴۲
17 views بازدید

دبیری: فوتسال را ذلیل کردند

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه دبیری: فوتسال را ذلیل کردند . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید. ایسنا: صاحب باشگاه دبیری تبریز بیان می کند که مدیران کمیته فوتسال بلایی بر سر این رشته آورده‌اند که امتیاز این تیم برابر با یک چهارم هزینه یک بازیکن به فروش می‌رسد. افشین دبیری پیرامون تکلیف تیم فوتسال دبیری تبریز […]

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه دبیری: فوتسال را ذلیل کردند . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

ایسنا: صاحب باشگاه دبیری تبریز بیان می کند که مدیران کمیته فوتسال بلایی بر سر این رشته آورده‌اند که امتیاز این تیم برابر با یک چهارم هزینه یک بازیکن به فروش می‌رسد.

افشین دبیری پیرامون تکلیف تیم فوتسال دبیری تبریز در فاصله سه روز تا شروع لیگ برتر اظهار کرد: با خدمات رسانی‌هایی که کفاشیان از سلیمانی می‌کند، به این نتیجه رسیدیم که از لیگ کنار بکشیم. با این موقعیت از داخل نشست هیات رئیسه می‌شنویم که می‌گویند دبیری مطمئنا کمپانی می‌کند. نمی‌دانم ممکن است مردها صاحب تیم دبیری هستند که بیشتر از ما در جریان آن قرار دارند. ما از دو ماه پیش کناره‌گیری خود را مطرح کردیم و تلاش مهدی تاج برای بازگشت‌مان هم نتیجه نداد.

ایشان ادامه داد: تمام اتفاقات نشان می‌دهد که مردها می‌خواهند آرامش فوتسال را بر هم بزنند و به نفع آن کار نمی‌کنند. کارها و تصمیم‌های اشتباه مکرر را از کمیته فوتسال می‌بینیم. از جهت دیگر آن‌قدر فوتسال را ذلیل کرده‌اند که هزینه امتیاز تیم فوتسال از ۶۰۰ میلیون به ۱۰۰ میلیون تومان کاهش یافته است. با این موقعیت باید تیم را مجانی واگذار کنیم چون هیچ اسپانسری جلو نمی‌آید. دیگر برایمان اهمیتی ندارد که تیم در لیگ برتر می‌ماند یا سقوط می‌کند. تمام غصه ما این است که بعد از شانزده سال تیم‌داری، آخر عاقبت ما این شده است. ارزش یک تیم، برابر با یک چهارم هزینه یک بازیکن شده و مردها در کمیته فوتسال هیچ دغدغه‌ای جز خدمات رسانی از یک شخص ندارند!

برای شما هم جالب است؟ :  دلیل معرفی نشدن هیات مدیره پرسپولیس

صاحب باشگاه دبیری تبریز به علاوه از طرف دیگر توصیه باشگاه سن‌ایچ ساوه برای خرید امتیاز تیم را مردود دانست و اضافه کرد: این خبر صحت ندارد و هیچ کدام از دو خریدار که امتیاز تیم را می‌خواهند، سن‌ایچ نیستند. در هر حال دیگر برایمان مهم نیست و منتظر می‌نشینیم تا ببینیم چه بلایی سر فوتسال می‌آورند. مردها در کمیته فوتسال، شخصی را انتخاب کرده‌اند و به توجه به اشتباهات فاحش ایشان، نمی‌دانند چگونه باید ایشان را برکنار کنند. آنها از کسی که خودشان آورده‌اند، خدمات رسانی می‌کنند و امیدوارم تا آخر پای ایشان بایستند.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات