کد خبر : 42238
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۴۷
42 views بازدید

دجورجی: والیبال مانند ریاضی نیست

در خبری ورزشی نقل شده است که دجورجی: والیبال مانند ریاضی نیست .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید. خبرگزاری ها: فدراسیون والیبال لهستان تلاش فراوانی کرد تا بعد از قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۴ به درخشش خود در میادین بین‌المللی ادامه دهد با اینحال کسب عنوان پنجمی المپیک ۲۰۱۶ ریو برای مدیران فدراسیون و علاقمندان به این رشته، تا حد فراوانی ناامید […]

در خبری ورزشی نقل شده است که دجورجی: والیبال مانند ریاضی نیست .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

خبرگزاری ها: فدراسیون والیبال لهستان تلاش فراوانی کرد تا بعد از قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۴ به درخشش خود در میادین بین‌المللی ادامه دهد با اینحال کسب عنوان پنجمی المپیک ۲۰۱۶ ریو برای مدیران فدراسیون و علاقمندان به این رشته، تا حد فراوانی ناامید کننده بود.

مدیران ورزشی لهستان در اولین و تازه ترین راه حل، دست به تعویض سرمربی خود زدند و فردیناندو دجورجی ایتالیایی را جانشین استفان آنتیگا فرانسوی کردند.

لهستانی با قبول میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۷ می‌خواست با خدمات رسانی تماشاگران خود، خاطره شیرین قهرمانی جهان را تکرار کنند با اینحال نشد. شاگردان دجورجی کارشان را با شکست مقابل صربستان شروع کردند و با باخت سنگین مقابل اسلوونی در مرحله یک چهارم نهایی به انتهای بردند.

اکنون مردم و نشریات لهستانی در باب صلاحیت و دانش سرمربی ایتالیایی تیم ملی خود دچار تردید شده‌اند و مطمئن نیستند که آیا ایشان می‌تواند فشار نیمکت لهستان را تحمل کند یا نه. آنها غیر از نتیجه از عملکرد تیم خود نیز رضایت ندارند و همین مسئله،‌ شرایط را برای ادامه فعالیت دجورجی، پیچیده‌تر می‌کند.

مدیرعامل فدراسیون والیبال لهستان بیان می کند: بسیاری از بازیکنان، تیم ملی را ترک کرده‌اند و ممکن است هم در مسیر تکمیل سازی تیم، مشکلاتی وجود داشته است که باید جواب این گزینه را سرمربی تیم بدهد.

یاسِک گاسپشِک ادامه  می‌دهد: وقتی بازیکنی در یک ست از بازی تنها ۱۷ درصد حمله موفق داشته و بازهم به این نوع بازی ادامه می‌دهد، انتظار من، یک آنالیزور و حتی یک فرد عادی این است که ایشان دیگر بازی نکند.

برای شما هم جالب است؟ :  ما هندبالیست‌ها دیگر خسته شده ایم

ایشان در باب احتمال برکناری دجورجی تصریح کرد: ما هنوزً صبر می‌کنیم و شرایط را مورد بررسی قرار دهیم چون نمی‌توانیم به سرعت چنین تصمیم مهمی بگیریم.

در طرف دیگر، فِه‌فِه دجورجی نه تنها به استعفا فکر نمی‌کند حتی سعی دارد از عملکرد بازیکنانش دفاع کند: واقعاً سخت است که در این لحظه به استعفا یا برکناری فکر کنم. ما در بازی مقابل اسلوونی مانند یک تیم، تلاش کردیم تا برنده شویم با اینحال شکست خوردیم. من بعد از بازی، نشستی با کادر فنی و بازیکنانم داشتم و از آنها به خاطر زحمات چند ماه اخیرشان تشکر کردم.

ایشان ادامه داد: ما هم اینک، بطور کلیً ناامید هستیم به ویژه اینکه هواداران از ما توقع خیلی بیشتری داشتند با اینحال باید بگویم که نتایج ما نمایش دهنده کیفیت تمرینات ما نیست. والیبال یک ورزش گروهی است و مانند ریاضی نیست که دقیقاً آنچه را در تمرین انجام داده‌ایم به زمین مسابقه کپی کنیم.

ولی باید گفت، فدراسیون والیبال لهستان، تحت فشار سنگین نشریهها و صاحبنظران لهستانی برای پیدا کردن یک جانشین داخلی برای دجورجی قرار دارد. پیمان دجورجی تا سال ۲۰۲۰ با تیم ملی لهستان مشهور است.

فردیناندو دجورجی یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی ایران نیز بوده است.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات