کد خبر : 41162
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
11 views بازدید

دستگیری سارقان مزون های شمال تهران

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه دستگیری سارقان مزون های شمال تهران. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم. خبرگزاری ایرنا:  مدیرعامل کلانتری ۱۰۱ تجریش از دستگیری ۲ سارق مزون لباس فروشی های شمال تهران و کشف چندین عدد از اموال مسروقه در مخفیگاه آنان، در روز قبلی اطلاع داد. سرهنگ علیرضا ناصری نژاد گفت: در پی مطرح یک […]

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه دستگیری سارقان مزون های شمال تهران. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم.

خبرگزاری ایرنا:  مدیرعامل کلانتری ۱۰۱ تجریش از دستگیری ۲ سارق مزون لباس فروشی های شمال تهران و کشف چندین عدد از اموال مسروقه در مخفیگاه آنان، در روز قبلی اطلاع داد.

سرهنگ علیرضا ناصری نژاد گفت: در پی مطرح یک فقره کش روی از یک مزون لباس فروشی به وسیله ۲ خانم جوان و سرقت مقداری البسه و طلا و جواهرات به ارزش تقریبی ۲۰ میلیون تومان در خیابان فرشته دستگیری سارق یا سارقان در مسیر پیش روی ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه چند روز قبل نیز ۲ فقره سرقت در مزون لباس فروشی های خیابان نیاوران و بوکان دربند اتفاق افتاده بود، اضافه کرد: بررسی ها میدانی در خصوص سرقت های انجام شده، صورت گرفت و در جستجوی پایش اطلاعاتی تجمیع شده، بالاخره معلوم شد که سرقت ها به وسیله ۲ نفر سارق جوان خانم انجام می گیرد.

این مقام مسئول پیشتر با اشاره به اینکه در این بررسی ها پلاک انتظامی خودروی سارقان شناسایی شد،اظهارکرد: تلاش برای شناسایی متهمان شروع که بالاخره معلوم شد که سارقان در فرمانیه سکونت دارند.

سرهنگ ناصری نژاد عنوان داشت: تیمی از عوامل کلانتری با هماهنگی مقام قضایی برای دستگیری سارقان اعزام و یکی از آنها که در منزل پدری حاضر بود دستگیر شد.

مدیرعامل کلانتری تصریح کرد: متهم که چاره ای جز اقرار نداشت؛ غیر از قبول بزه انتسابی، محل مخفیگاه سارق دوم نیز مطرح و عوامل کلانتری، برای دستگیری سارق دوم و بازرسی از محل سکونتش اعزام شدند.

برای شما هم جالب است؟ :  جوان 26 ساله، خود را حلق آویز کرد

 

سارق دوم نیز به وسیله ماموران پلیس دستگیر و در بازرسی از آن محل تعدادی اموال مسروقه از قبیل: البسه، ساعت، کیف و کفش جمعا’ به ارزش تقریبی حدود۱۰ میلیون تومان کشف شد.

وی با بیان اینکه متهمان طعمه های خود را از روش محیط مجازی اینستاگرام شناسایی می کردند، بیان داشت: هر۲متهم در دست پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات