کد خبر : 37649
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۸
15 views بازدید

دیدار نتانیاهو با پوتین برای بحث پیرامون «ایران»

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه دیدار نتانیاهو با پوتین برای بحث پیرامون «ایران». مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید. خبرگزاری فارس: «بنیامین نتانیاهو» در ابتدا‌وزیر رژیم صهیونیستی در هفته جاری با «ولادیمیر پوتین» مدیرعامل‌جمهور روسیه دیدار می‌کند. به نوشته نشریات اسرائیلی، این دیدار روز چهارشنبه، در شهر ساحلی «سوچی» روسیه برگزار خواهد شد. پایگاه صهیونیستی «واللا» نوشته است که نتانیاهو […]

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه دیدار نتانیاهو با پوتین برای بحث پیرامون «ایران». مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید.

خبرگزاری فارس: «بنیامین نتانیاهو» در ابتدا‌وزیر رژیم صهیونیستی در هفته جاری با «ولادیمیر پوتین» مدیرعامل‌جمهور روسیه دیدار می‌کند.

به نوشته نشریات اسرائیلی، این دیدار روز چهارشنبه، در شهر ساحلی «سوچی» روسیه برگزار خواهد شد.

پایگاه صهیونیستی «واللا» نوشته است که نتانیاهو تصمیم گرفته است در این دیدار در باب حضور ایران در سوریه با پوتین گفت‌وگو کند.

نتانیاهو قبل از این هم از حضور ایران در سوریه ابراز نگرانی کرده و مدعی شده بود که تهران تصمیم گرفته است حضور خود در نزدیکی فلسطین اشغالی را تثبیت کند.

وی به علاوه از طرف دیگر توافق آمریکا و روسیه برای برقراری حریق‌بس در جاهای نزدیک به جولان را نیز مورد انتقاد قرار داده و آن را باعث تقویت ایران توصیف کرده است.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  رایزنی تلفنی «پوتین» با «این»
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات