کد خبر : 38545
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۶
23 views بازدید

رئیسی، معاون بهداشت شد

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه رئیسی، معاون بهداشت شد. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم. خبرگزاری ها: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر علیرضا رئیسی را به سوی معاون بهداشت منصوب کرد. متن حکم دکتر هاشمی خطاب به علیرضا رئیسی به شرح پایین است: ” جناب آقای دکتر علیرضا رئیسی دانشیار […]

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه رئیسی، معاون بهداشت شد. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم.

خبرگزاری ها: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر علیرضا رئیسی را به سوی معاون بهداشت منصوب کرد.

متن حکم دکتر هاشمی خطاب به علیرضا رئیسی به شرح پایین است:

” جناب آقای دکتر علیرضا رئیسی

دانشیار محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر

تامین، حفظ و ارتقاء سلامت عمومی و توجه به سلامت همه جانبه آحاد جامعه اعم از سلامت جسمی، روانی ، اجتماعی و معنوی وظیفه اصلی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که در برنامه های اینجانب با اسم مطالبه جدی مردم ، سیاستگذاران و دست اندرکاران سلامت جامعه قرار دارد .

با استناد به تخصص، تجربه ارزشمند و تعهد جنابعالی، به باعث این ابلاع به سوی معاون بهداشت منصوب می شوید تا در چارچوب قانون های بالادستی بویژه قانون برنامه ششم پیشرفت و با سود گیری از توان تخصصی و کارشناسی همه اجزاء نظام سلامت درمقایسه با تقویت و نوسازی شبکه بهداشت و درمان کشور، تشکیل پرونده سلامت الکترونیک جهت کلیه خانوارها، اهتمام به سطح بندی خدمات و نظام ارجاع، ارزیابی دقیق و پیشرفت برنامه پزشک خانواده، تقویت و پیشرفت برنامه های پیشگیری و بهره برداری از ظرفیت همکاریهای بین بخشی ، هم کاری مردمی و همکاریهای بین المللی جهت ارتقاء سلامت مردم اقدام نمائید .

امید است با اتکال به خداوند متعال و در جهت خدمت به ملت شریف ایران با حضور مستمر در بین مردم و سفر به شهرستانها به ویژه جاهای محروم، در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر وامید موفق باشید .”

برای شما هم جالب است؟ :  نکات مفقود شدن 30 دانش آموز در «آیینه ورزان»

به نوشته وب دا، به علاوه از طرف دیگر وزیر بهداشت، در حکم دیگری دکتر رئیسی را با حفظ سمت با اسم سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی بوشهر منصوب کرد.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات