کد خبر : 34106
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۲:۴۸
12 views بازدید

راز حواشی تیم‌ ملی والیبال از زبان موسوی

در خبری ورزشی نقل شده است که راز حواشی تیم‌ ملی والیبال از زبان موسوی .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید. خبرآنلاین: محمد موسوی بیان می کند: «در جریان بوجود آمده نه من مقصر بودم و نه عادل.هیچ بی احترامی هم به هم نکردیم.»  بی تردید باورش برای خیلی‌ها سخت است که اکنون می‌بینند عادل غلامی و محمد موسوی با هم اختلاف […]

در خبری ورزشی نقل شده است که راز حواشی تیم‌ ملی والیبال از زبان موسوی .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

خبرآنلاین: محمد موسوی بیان می کند: «در جریان بوجود آمده نه من مقصر بودم و نه عادل.هیچ بی احترامی هم به هم نکردیم.»

 بی تردید باورش برای خیلی‌ها سخت است که اکنون می‌بینند عادل غلامی و محمد موسوی با هم اختلاف دارند. از روزی که عادل قهر کرد و از تیم ملی اخراج شد جواب هیچ خبرنگاری را نداده است. ممکن است بدین جهت هم باشد که اکنون خیلی‌ها قضاوت می‌کنند و بیان می کند: «سید هم مقصر است،مقصر شماره یک!»

آنها بر این نظر هستند که چرا ایشان پشت رفیق چند ساله‌اش نایستاد و از عادل طرفداری نکرد؟ با اینحال وقتی با موسوی حرف می‌زنی ایشان دلایلی می‌آورد که اگر به گوش منتقدین برسد ممکن است قانع‌شان کند. «واقعا نمی‌دانم باید چه چیزی بگویم؟مقصر؟من مقصر نبودم. کاری هم نکردم که درگیری بین ما بوجود بیارد. بدون تعارف می‌گویم در ماجرایی که بین من و عادل بوجود آمد تقصیری نداشتم.»

پس خودت را از هرگونه درگیری مبرا می‌کنی؟

اصلا اتفاق مخصوصی نیفتاد که بخواهد سرانجامش به اینجا کشیده شود. در برخی از نشریهها خواندم که نوشته بودند درگیری و مشاجره و بحث با صدای ناهنجار و بلند. باور می‌کنید وقتی عادل رفت من تعجب کردم؟ گمان می نمایم از جای دیگری ناراحت بود.

دوست داری خودت مسئله را تعریف کنی؟

واقعا ماجرایی نبود. گمان می نمایم سوء تفاهمی سر تعویض بوجود آمد. فرصت من نبود به زمین بروم و یک اتفاقی شبیه به به این. باور کنید از این هم ساده‌تر بود.یک دفعه عادل رفت و کولاکوویچ هم تعجب کرد! ایشان می‌گفت تا این لحظه چنین صحنه‌ای را ندیده است.

برای شما هم جالب است؟ :  شکست تیم ملی والیبال ایران برابر بلغارستان

با اینحال خیلی‌ها از این نوشته‌اند که کار حتی به درگیری فیزیکی هم کشیده شده است.

واقعا متاسفم.ما حتی بحث هم نکردیم چه برسد به اینکه درگیر شویم. از این دست اتفاق‌ها در ورزش زیاد می‌افتد با اینحال نه من به عادل بی احترامی کردم نه ایشان به من. تیتر برخی‌ها را که می‌خواندم خنده‌ام می‌گرفت. از کاه، کوه ساخته بودند. خود شما مگر در سالن نبودید؟ درگیری ایجاد شد؟

اکنون فکر می‌کنی از نو شرایطی ممکن شود که عادل به تیم ملی برگردد؟

من نمی‌دانم با اینحال گمان می نمایم یک راهی را شروع کرده‌ایم و برای موفقیت به تک تک مهره‌هایمان نیاز داریم. همه به درد تیم ملی می‌خورند. مانند ليگ جهاني كه هفته اول من نبودم و هفته آخر عادل. از طرفي قرار نيست ما تا آخر عمر در واليبال بازي كنيم. بالاخره بايد جوان‌ترها كم‌كم جاي ما را بگيرند.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات