کد خبر : 15482
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۳:۱۳
12 views بازدید

راهی برای بازیابی تصویر های پاک شده

در عرصه مطالب آموزشی مرتبط با موبایل نوشته ای برای شما مقرر کرده ایم با اسم ” راهی برای بازیابی تصویر های پاک شده ” که امید داریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد. به نوشته ایران خبر حتما تا این لحظه برای شما هم پیش آمده که عکسی را به طرز ناخواسته از گوشی اندرویدی خود پاک کرده باشید یا اینکه به دلیل وجود […]

در عرصه مطالب آموزشی مرتبط با موبایل نوشته ای برای شما مقرر کرده ایم با اسم ” راهی برای بازیابی تصویر های پاک شده ” که امید داریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

به نوشته ایران خبر حتما تا این لحظه برای شما هم پیش آمده که عکسی را به طرز ناخواسته از گوشی اندرویدی خود پاک کرده باشید یا اینکه به دلیل وجود نقصی در گوشی، همه معلومات آن به یک باره از دست رفته باشد. در اینجا است که احساس حسرت بخاطر از دست دادن

 

تصویر هایی با ارزش تمام وجودتان را فرا می گیرد. امروز تصمیم گرفته ایم راهی را برای بازیابی تصویر های با ارزش پاک شده از گوشی اندرویدی شما معرفی کنیم.اپ FonePaw Android Data recovery با رابط کاربرپسند خود به سادگی عکس ها از دست رفته شما را بازیابی می کند.

 

 

پیش نهاد می کنیم این اپ را حتی اگر هم اینک به آن نیاز ندارید هم نصب کنید، چرا که برای بازیابی عکس ها در صورت از دست دادن آنها، سرعت رفتار شرط در ابتدا موفقیت خواهد بود.حال فرض کنید تصویری به طرز ناخواسته از گوشی شما پاک شده است. اولین کاری که ضروری است

 

انجام دهید، قطع کردن اتصال گوشی خود به شبکه جهانی وب است. چرا که اگر فایل تازه ای از روش شبکه جهانی وب وارد گوشی شده و در آن ذخیره شود، بازیابی فایل قبلی بسیار دشوار و حتی غیرممکن خواهد بود. به علاوه از طرف دیگر به خاطر داشته باشید که این برنامه برای بازیابی عکس ها به دسترسی روت نیاز دارد.

برای شما هم جالب است؟ :  ترفندهای مهم برای تصویر‌ گرفتن با گوشی موبایل

 

نکته مهم دیگر این است که این برنامه باید روی رایانه (مک یا ویندوز) نصب شود. بعد از نصب، محیط برنامه به این شکل خواهد بود. حال گوشی خود را به رایانه وصل کرده و حالت Debugging را اکتیو کنید. اگر پیغام مشابهی روی رایانه خود دریافت کردید نیز آن را تایید کنید.

 

راهی برای بازیابی عکس های پاک شده

 

حال قادر اید نوع فایلی که قصد بازیابی آن را دارید انتخاب کنید. در مرحله بعد اسکن گوشی شما شروع می شود. در این قسمت کار پیامی روی گوشی نمایش داده می شود، آن را تایید کنید. بعد از تکمیل اسکن، گوشی به طرز اتوماتیک ریستارت می شود. صبور باشید تا گوشی

 

به طرز کامل روشن و قابل استفاده شود. هر پیامی که برای دسترسی به فایل های گوشی از جانب این برنامه دریافت کردید را تایید کنید.تمامی فایل های حذف شده از گوشی خود را در این صفحه مشاهده می کنید. هرکدام که مدنظر شما است را انتخاب کنید، گزینه recover را انتخاب کنید و کار به همین سادگی به انتهای می رسد.

در صورتیکه نوشته آموزشی راهی برای بازیابی تصویر های پاک شده برای شما مفید بود با ابزارهای سایت آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات