کد خبر : 36216
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
20 views بازدید

راه حل هالیوودی ها برای افسردگیِ بعد از جدایی

موضوعات روانشناسی در بیشتر مواقع مورد استقبال خواندگان عزیز ایران پی پر بوده است. مقاله ای داریم با اسم راه حل هالیوودی ها برای افسردگیِ بعد از جدایی که امیدواریم مورد قبول خوانندگان واقع شود. وب‌سایت روزیاتو – فروغ بیداری: شکست عشقی و عاطفی می تواند تا مدت لحظه طولانی زندگی مردم را دستخوش تفاوت منفی کرده و لذت شادی و زندگی خوب را از […]

موضوعات روانشناسی در بیشتر مواقع مورد استقبال خواندگان عزیز ایران پی پر بوده است. مقاله ای داریم با اسم راه حل هالیوودی ها برای افسردگیِ بعد از جدایی که امیدواریم مورد قبول خوانندگان واقع شود.

وب‌سایت روزیاتو – فروغ بیداری: شکست عشقی و عاطفی می تواند تا مدت لحظه طولانی زندگی مردم را دستخوش تفاوت منفی کرده و لذت شادی و زندگی خوب را از آن ها سلب نماید. با اینحال باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که روشهای فراوانی برای دور زدن این دوران می باشد که با اعمال آن ها می توان سریع تر و سرحال تر از قبل به زندگی عادی بازگشته و از نو شاد بود.
صرف نظر از تمامی مقاله های علمی و پیشنهادهای کارشناسان، در این نوشته، پیش نهاد هایی که عده ای از هنرمندان جهانی در این باب داشته اند را برای شما علاقه مندان ذکر کرده ایم. این پیشنهادات در حقیقت پیشنهادهایی بوده که خود این مردم بعد از تجربه شکست عاطفی در زندگی پیش گرفته و مصائب آن را پشت سر قرار داده اند.

ریحانا: نگاه خود را عوض کنید

این را باور کنید که شکستن دل نیز خودش یک موهبت الهی شمرده می شود. اگر ضروری است گریه کنید؛ با اینحال این را بدانید که این کار تا ابد ادامه نخواهد داشت. شما از نو عشق را یافته و به آن باور خواهید داشت. چه بسا عشق بعدی زیباتر نیز باشد. بدین خاطر، خوب است از امروز خود و از آنچه که هستید بیشتر لذت ببرید.

برای شما هم جالب است؟ :  آیا همسرتان بدبین و سخت گیر است؟

 


تیلور سوئیفت: برای نگهداری از خود، همه راه های ارتباطی را قطع کنید

توصیه هنرمندان برای مقابله با افسردگی های پس از جدایی

بعد از جدا شدن از شریک عاطفی/همسر خود بسیار خسته کننده است که به هر دلیلی بخواهید از نو با ایشان هم کلام شوید. از این جهت، بهترین کار این است که همه راه های ارتباطی را قطع کنید، به وی فرصت حرف زدن ندهید. اگر در بیرون از خانه و در مسیر کار خود ایشان را می بینید، اجازه حرف زدن به ایشان ندهید. اکنون لحظه آن است که از گزینه «بلاک» یا «بلک لیست» موبایل خود استفاده کنید.

دور ماندن از افرادی که باعث ناراحتی شما می شوند هیچ اشکالی ندارد. اگر احساس خوبی در یک رابطه ندارید، بدون بازی دادن همدیگر، به آن خاتمه ببخشید چونکه عشق بازی نیست.

 


کلوئی کاراداشیان: ذهن خود را از فکر کردن به ایشان خالی کنید

توصیه هنرمندان برای مقابله با افسردگی های پس از جدایی

هر چقدر مشغله تان بیشتر باشد، فرصت کمتری برای فکر کردن خواهید داشت. از این جهت، سعی کنید از افکار خود در راستای امور کاربردی و مفید سود بگیرید نه مسائل بی ارزش. برای خودتان یک سرگرمی تازه پیدا کنید و تا جاییکه شرایط اجازه میدهد، مثبت اندیش و خوش بین باشید. اطراف خود را با عضو های خانواده و دوستانی پر کنید که احوال شما واقعا برایشان مهم است و برای شما علاقه مندان ارزش فراوانی قائل هستند.

 


جنیفر آنیستون: احساسات خود را درک کنید

توصیه هنرمندان برای مقابله با افسردگی های پس از جدایی

سوگواری مراحل گوناگونی دارد. به انتهای رسیدن یک رابطه بسیار ساده نیست. این مساله می تواند شما را از درون از بین ببرد. با اینحال این را بدانید که پیشگیری از درد کشیدن، به درد بیشتری منجر می شود. در مقابل مصائب زندگی مقاومت نکنید و اجازه دهید روند طبیعی خود را طی کرده و تمام شود.

برای شما هم جالب است؟ :  از همسرتان ناراحتید و نمی توانید با ایشان حرف بزنید؟

 


سلنا گومز: به موزیک های الهام دهنده گوش کنید

توصیه هنرمندان برای مقابله با افسردگی های پس از جدایی

در چنین مواقعی قادر اید به موزیک هایی گوش کنید که به شما قدرت می بخشند.

 


الکسا چانگ: موهای خود را کوتاه نکنید!

توصیه هنرمندان برای مقابله با افسردگی های پس از جدایی

برای زنان، مو و شکست عشقی دو مسئله بطور کلی مرتبط به هم هستند. همین که دل یک خانم می شکند و تصور می کند که دنیا به انتهای رسیده، فورا موهایش را کوتاه می کند. پیش نهاد من این است که هرگز این کار را انجام ندهید.

 

اکنون شما در شرایطی نیستید که بخواهید تصمیمات بلند مدت اتخاذ کنید. این را بدانید که برای بلند شدن مو شما باید دست کم ۴ سال منتظر باشید. بجای آنِ چنین کاری، لوازم آرایشی تهیه کنید و با دوستان و اطرافیان خود بیشتر معاشرت داشته باشید.

 


سوفیا بوش: روی کارتان متمرکز شوید

توصیه هنرمندان برای مقابله با افسردگی های پس از جدایی

اگر درست به زندگی نگاه کنیم میبینیم که کار کردن و کسب سود اولویت اول همه ماست. از این جهت با کار می توان حواس خود را پرت کرده و احساس قدرت بیشتری داشت.

 


مایلی سایرس: این را بدانید که همه اتفاق ها از قبل تعیین شده هستند و قرار بوده که روی بدهند

توصیه هنرمندان برای مقابله با افسردگی های پس از جدایی

من باور دارم که همه اتفاق ها به دلیل مخصوصی روی می دهند. جدا شدن از فردی که عاشقش هستید این مزیت را دارد تا قادر اید خودتان باشید. از این لحظه برای افزایش روحی می توان سود گرفت.

 


جنیفر لوپز: مراقب خودتان باشید

توصیه هنرمندان برای مقابله با افسردگی های پس از جدایی

بعد از شکست عاطفی متوجه خواهید شد که نباید هیچ کسی را بیشتر از خودتان دوست داشته باشید. اول باید برای خود احترام قایل باشید. وقتی قادر باشید با خودتان خوب باشید، قادر اید باعث خوشحالی فردی دیگر نیز بشوید. این را بدانید که ارزش شما بیش از هر چیزی است. اگر این طور نباشد، نمی توانید رابطه عاطفی سالمی را هم تجربه کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  افسردگی؛ از سیر تا پیاز

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات