کد خبر : 14639
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
5 views بازدید

روغن معجزه گر برای رفع نازکی موها

در باب خواص و فوائد خوراکی ها نوشته ای داریم تحت عنوان ” روغن معجزه گر برای رفع نازکی موها “که پیشتر به آن میپردازیم. روغن معجزه گر برای رفع نازکی موها   اگر شما هم از نازکی موها رنج میبرید با ما پیشتر این نوشته از ایران خبر همراه باشید تا با روغن معجزه گری جهت رفع نازکی موها آشنا شوید . یک شیوه […]

در باب خواص و فوائد خوراکی ها نوشته ای داریم تحت عنوان ” روغن معجزه گر برای رفع نازکی موها “که پیشتر به آن میپردازیم.

روغن معجزه گر برای رفع نازکی موها

 

اگر شما هم از نازکی موها رنج میبرید با ما پیشتر این نوشته از ایران خبر همراه باشید تا با روغن معجزه گری جهت رفع نازکی موها آشنا شوید . یک شیوه طبیعی و ساده برای جلوگیری از نازک شدن مو بهره برداری از روغن کرچک می باشد.نازک شدن و ریزش مو یکی از شایع‌ترین شرایط بین مردان و زنان شمرده می شود. یک شیوه طبیعی و ساده برای جلوگیری از نازک شدن مو می باشد که دسترسی به آن نیز راحت است. بهره برداری از روغن کرچک.

 

خواص روغن کرچک برای مو

 

نازک شدن و ریزش مو یکی از شایع‌ترین شرایط بین مردان و زنان شمرده می شود. حدود ۸۵ درصد از مردان تا سن ۵۰ سالگی با نازک شدن چشمگیر موهای خود مواجه می شوند و وانگهی، ۴۰ درصد زنان وقتی که به ۴۰ سالگی می رسند ریزش موی آشکار را تجربه می کنند، که این شرایط برای آنها می تواند به طرز زیادی میزان استرس عاطفی را گسترش دهد.

 

با اینکه مردان امکان دارد از نازک شدن و ریزش موهای خود خوشحال نباشند، با اینحال این شرایط برای حدودا یک چهارم از زنان مثل از دست دادن یک اندام بدن شمرده می شود. خبر خوب این است که برای کاهش نگرانی پیرامون نازک شدن مو نیازی نیست سر خود را با یک کلاه بپوشانید یا هزینه فراوانی برای افزایش این شرایط خرج کنید. یک شیوه طبیعی و ساده برای جلوگیری از نازک شدن مو می باشد که دسترسی به آن نیز راحت است.

برای شما هم جالب است؟ :  دمنوشی موثر برای دوران قاعدگی

 

وقتی که پیرامون روغن کرچک فکر می کنید، یقینا مثل بیشتر مردم آن را با اسم یک ملین به خاطر می آورید. با اینحال این روغن توانایی هایی فراتر از آن دارد. از تسکین درد عضلات و مفاصل تا کمک به خواب بهتر و پوست سالم‌تر، روغن کرچک یکی از تولیداتی است که هر فردی باید در خانه آن را داشته باشد.

 

روغن کرچک، روغنی گیاهی است که از دانه های گیاه کرچک که به اسم Ricinus communis نیز شناخته می شود، به دست می آید. روغن کرچک از خصوصیت های ضد التهابی و ضد باکتری سود می برد.

 

در صورت استفاده برای مو، وقتی که پوست سر خود را با روغن کرچک ماساژ می دهید، این روغن به اعماق منافذ پوست راه یافته و جریان خون را به سوی فولیکول ها تقویت می کند. بر همین اساس، تارهای مو می توانند به واقع سریع‌تر افزایش کنند. روغن کرچک منبع خوبی برای اسیدهای چرب امگا-۶ نیز شمرده می شود که به نرمی و مرطوب شدن موها کمک می کند و بدین خاطر، امکان شکستگی و موخوره کاهش می یابد.

 

پس جای شگفتی ندارد که برای تقویت و ضخیم‌تر شدن مو می توان بهره برداری از این روغن را مد نظر قرار داد.

 

فایده ها روغن کرچک تنها به پوست سر محدود نمی شود. بسیاری از بانوان با گسترش سن نازک شدن هرچه بیشتر ابروهای خود را تجربه می کنند. با بهره برداری از روغن کرچک قادر اید افزایش مو در این بخش ها را مثل پوست سر تحریک کنید و ابروهایی پرتر و ضخیم‌تر داشته باشید که چهره ای جوان‌تر به شما می بخشند.

برای شما هم جالب است؟ :  این سبزیجات هیچ نفخی برای شما ندارد

 

چگونگی بهره برداری از روغن کرچک برای سود‌مندی از موهایی ضخیم‌تر و سالم‌تر

 

– روغن کرچک نه تنها در تحریک افزایش مو موثر رفتار می کند، حتی بهره برداری از آن نیز راحت است.

 

– روغن کرچک را اندکی گرم کنید – هرگز اجازه ندهید روغن داغ شود – و آن را روی پوست سر خود به آرامی و با حرکات دایره ای به مدت یک تا دو دقیقه ماساژ دهید. خوب است این کار را شب، قبل از خواب انجام دهید و یک حوله دور سر خود بپیچید تا روغن به بالش نفوذ نکند. پاک کردن روغن کرچک می تواند دشوار باشد، با اینحال اگر آن را شب لحظه استفاده کنید، بیشتر روغن جذب پوست سر می شود.

 

– صبح روز بعد لحظه دوش گرفتن ابتدا از یک نرم کننده برای پاکسازی روغن استفاده کنید و سپس سر خود را با شامپو شستشو دهید.

 

– قبل از بهره برداری از روغن کرچک، روی قسمت کوچکی از پوست خود آن را تست کنید تا از عدم حساسیت به این روغن اطمینان حاصل شود. عده ای مردم امکان دارد بعد از رابطه روغن کرچک با پوست دچار راش پوستی شوند، با اینحال اگر واکنشی مشاهده نکردید بهره برداری از روغن کرچک مشکلی برای شما ایجاد نمی کند.

 

– برای ابروها، شما قادر اید از یک تکه پنبه استفاده کنید و آن را به روغن آغشته کرده و سپس روی ابروهای خود مالش دهید. خوب است این کار را نیز شب لحظه قبل از خواب انجام دهید.

برای شما هم جالب است؟ :  بهترین نوشیدنیهای گیاهی درمان جوش و آکنه

 

 

اگر نوشته روغن معجزه گر برای رفع نازکی موها دلنشین یافتید میتوانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات