کد خبر : 14803
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۲
7 views بازدید

زخمی شدن کارمند بانک صادرات با ضربات چاقو

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه زخمی شدن کارمند بانک صادرات با ضربات چاقو. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم. خبرگزاری ها: ظهر امروز یکی از کارمندان شعبه مرکزی بانک صادرات کاشمر با ضربات چاقوی فردی زخمی شد. سرهنگ ابوالقاسم باقری، فرمانده انتظامی کاشمر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با تایید خبر فوق اضافه کرد: ضارب هم اینک […]

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه زخمی شدن کارمند بانک صادرات با ضربات چاقو. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم.

خبرگزاری ها: ظهر امروز یکی از کارمندان شعبه مرکزی بانک صادرات کاشمر با ضربات چاقوی فردی زخمی شد.

سرهنگ ابوالقاسم باقری، فرمانده انتظامی کاشمر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با تایید خبر فوق اضافه کرد: ضارب هم اینک دستگیر شده و تحت بازجویی ماموران کلانتری قرار دارد و حضور به موقع پلیس ضاربان کارمند بانک را زمین گیر کرد.

وی عنوان کرد: در ساعت ۱۲:۵۹ دقیقه امروز یک مورد نزاع در داخل بانک صادرات مرکزی کاشمر به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مطرح که با استناد به حساسیت خبر فورا اکیپ یگان امداد این فرماندهی در محل حاضر شدند.

باقری ادامه داد: بررسی‌های ماموران اعزامی حاکی از آن بود که دو نفر از خریداران بانک به دلیل اختلاف حساب با کارمند این بانک درگیر و وی را بوسیله چاقو مجروح که فورا به وسیله اورژانس۱۱۵ به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر اعزام شد.

فرمانده انتظامی کاشمر ضاربین این کارمند بانک را دو برادر ۲۴ و ۲۸ ساله مطرح کرد و گفت: با حضور به موقع پلیس ضاربان که در حال فرار بودند دستگیر و به کلانتری ۱۱جانبازان منتقل شدند.

وی با اشاره به رضایت بخش بودن موقعیت عمومی کارمند بانک اظهار کرد: بررسی ها در خصوص دلیل وقوع این حادثه ادامه دارد.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  خروج قطار شهری از ریل در نیویورک؛ 51 زخمی
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات