کد خبر : 42259
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵
12 views بازدید

زندانی شدن این مرد به وسیله خانواده اش به مدت ۱۷ سال (تصویر)

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” زندانی شدن این مرد به وسیله خانواده اش به مدت ۱۷ سال (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم. زندانی شدن این مرد به وسیله خانواده اش به مدت ۱۷ سال (تصویر)   با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده یک […]

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” زندانی شدن این مرد به وسیله خانواده اش به مدت ۱۷ سال (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم.

زندانی شدن این مرد به وسیله خانواده اش به مدت ۱۷ سال (تصویر)

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده یک مرد بیمار روانی بعد از اینکه به مدت ۱۷ سال در یک انبار زنجیر شده بود ، آزاد شد .ناتوانی خانواده در تامین هزینه های درمان و وحشت از آسیب هایی که ایشان به دلیل موقعیت نامناسب به آنها می رساند دلیل این جنایت بوده است. “زو گوفا” به دلیل ابتلا به نحوی بیماری روانی به وسیله خانواده اش از سال ۲۰۰۰ تا چند روز قبل در انبار خانگی و در شرایط بسیار نامناسب نگهداری میشده است،

 

 

خانواده این مرد ۵۶ ساله به دلیل ناتوانی در تامین هزینه های درمان و بستری شدن در بیمارستان و از جهت دیگر برای جلوگیری از اخطار هایی که بهنگام حملات عصبی دیگران وارد می کرد تصمیم به این کار غیر انسانی گرفته بوده است.

 

زندانی شدن این مرد توسط خانواده اش به مدت 17 سال (عکس)

 

زندانی شدن این مرد توسط خانواده اش به مدت 17 سال (عکس)

 

زندانی شدن این مرد توسط خانواده اش به مدت 17 سال (عکس)

 

انباری تاریک و کثیف و زنجیر بلندی که به دست و پای ایشان وصل بود تصویری ناراحت کننده از دوران سخت زندگی این بیمار روانی در طول این سالها بود. مدیران یکی از بیمارستان های روانی چین بعد از گزارش فردی ناشناس برای انتقال ایشان به این انبار آمده و مرد ۵۶ سال را آزاد کردند.با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده این بیمار بعد از نظافت کامل به وسیله کارکنان مرکز برای انجام آزمایشات به بخش مراقبت منتقل شد.

برای شما هم جالب است؟ :  کشورهایی که فرودگاه ندارند

 

زندانی شدن این مرد توسط خانواده اش به مدت 17 سال (عکس)

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات