کد خبر : 31037
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
8 views بازدید

زنی که ۱۴ سال است موهایش را کوتاه نکرده (تصویر)

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” زنی که ۱۴ سال است موهایش را کوتاه نکرده (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم. زنی که ۱۴ سال است موهایش را کوتاه نکرده (تصویر)   با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده بلندی موی زن جوان ایشان را مشهور […]

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” زنی که ۱۴ سال است موهایش را کوتاه نکرده (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم.

زنی که ۱۴ سال است موهایش را کوتاه نکرده (تصویر)

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده بلندی موی زن جوان ایشان را مشهور کرد ،شخصیت پرطرفدار راپونزل برای دختربچه ها با موهای بلند و زیبایش در دنیا حقیقی هم می باشد ، زن روسی که سالهاست موهایش را کوتاه نکرده است.”داریا گوبانوا” ۲۷ ساله یکی از چهره های جهان زیبایی روسیه به دلیل داشتن موهای بلندش مشهور شده است ، زنی که بعد از ۱۴ سال مراقبت از موهایش آنها را به بلندترین موها در دنیا مبدل کرده است.

 

نوک موهای این زن روسیه به پاهایش می رسد درست شبیه به شخصیت راپونزل در انیمیشن پرطرفدار دختربچه ها.موهای خوش رنگ و پرپشت این زن حدود ۱٫۵ متر طول دارد ، ایشان از ۱۴ سال پیش بعد از آنکه دوستانش گفتند نمی تواند موهایش را بیش از اندازه معمولی بلند کند تصمیم گرفت تا دیگر موهایش را کوتاه نکند تا اینکه بالاخره طول موهای خود را به این اندازه رساند.

 

 

زنی که 14 سال است موهایش را کوتاه نکرده (عکس)

 

زنی که 14 سال است موهایش را کوتاه نکرده (عکس)

 

زنی که 14 سال است موهایش را کوتاه نکرده (عکس)

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  افتادن نوک بینی این مرد ملقب به باربی (تصویر)
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات