کد خبر : 17761
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸
16 views بازدید

زیباترین نوشته ها برای موفقیت در زندگی

درمورد سبک زندگی نوشته ای داریم با اسم ” زیباترین نوشته ها برای موفقیت در زندگی “که پیشتر برای شما علاقه مندان ایران پی پر به آن میپردازیم. زیباترین نوشته ها برای موفقیت در زندگی   تجربه های زندگی را خیلی جدی نگیر . از همه بالاتر به آن‌ها اجازه نده که به تو زیان برسانند , چرا که آن‌ها در‌ واقع هیچ چیزی به […]

درمورد سبک زندگی نوشته ای داریم با اسم ” زیباترین نوشته ها برای موفقیت در زندگی “که پیشتر برای شما علاقه مندان ایران پی پر به آن میپردازیم.

زیباترین نوشته ها برای موفقیت در زندگی

 

تجربه های زندگی را خیلی جدی نگیر . از همه بالاتر به آن‌ها اجازه نده که به تو زیان برسانند , چرا که آن‌ها در‌ واقع هیچ چیزی به جز تجربه ی رؤیاها نیستند .

 

سهم خود را در زندگی بازی کن , با اینحال هیچ‌گاه فراموش نکن که ایشان تنها یک نقش است .اگر که شرایط بد هستند و باید آن‌ها را تحمل کنی , آن‌ها را جزئی از خود نکن .آنچه را که در این جهان از دست می‌دهی , فقدانی از روح تو نخواهند بود .

 

به خدا توکل کن و ترس را که همه ی تلاشها برای موفقیت را فلج کرده و همه ی آنچه را هراس داری جذب می‌کند نابود کن .

 

همه ی طبیعت با تو همنشین خواهد شد, وقتی که با خدا همنوا شوی . تجلی بخشیدن به این حقیقت , تو را استاد سرنوشت خود خواهد تولید

 

 

تمام اطرافت پر از نشانه است گر نشانه خواهی،بارشی از نشانه ها در نزدت خواهد بود…تنها باید درست دیدن را بیاموزی دل بستگی های تو از قبیل چتر توست چترت را ببند.و پایین باران عشقش خیس شو…

 

بخواهی….به دست خواهی آورد …نگاه کنی،خواهی دید…درون را بنگری،تمام جوابها را خواهی گرفت…سکوت کن…گوش فرا ده…و ببین….دانسته های تو ،چیزهایی ست که برای نگفتن داری….

 

زیباترین نوشته ها برای موفقیت در زندگی

 

برای سود بیشتر داشتن باید ارتعاشی از خودتان بفرستید و پیوسته در فکر خود این را مد نظر داشته باشید که برنامه ریزی شده است سود شما بیشتر شود به محدودیت ها توجه نکنید ما نمی توانیم در ک کنیم از چه مسیرهایی امکان دارد کسب در آمد کنیم با اینحال جهان هستی میداند پس در جستجوی راههایی برای بیشتر کردن در آمد ما میرود و به ناگاه میبینیم در مسیری هستیم که اصلا نمی توانستیم آن را پیش بینی کنیم پس ضروری از محدودیتها در باب کسب سود دست بر داریم مانند این پول کم‌است آنها می توانند من نمی توانم اخر من که استعدادی ندارم اصلا چه طور میشود؟

برای شما هم جالب است؟ :  لباس ۲۴۴ میلیونی برای عروس!

 

به این موارد به هیچ عنوان فکر نکنید این وظیفه شما نیست شما تنها ارتعاش پول و سود بدهید و ایمان داشته باشید که راهش به شما گفته میشود چشم‌ وگوشهایتان را باز کنید و به نشانه ها توجه کنید تا در مدار سود بیشتر و پول بیشتر قرار بگیرید.

 

زیباترین نوشته ها برای موفقیت در زندگی

 

می گویند هر لحظه خواستی پارچه‌ای بخری؛

آنرا در دستت مچاله كن و بعد رهايش كن،

اگر چروك برنداشت، جنس خوبی دارد.

آدم‌ها، نیز همينطورند!!

آدم‌هايی كه بر اثر فشارها، و مشكلات، اخلاق، و رفتارشان عوض می‌شود،و «چروك» بر میدارند!!

اينها جنس خوبی ندارند،

و برای رفاقت، معاشرت، هم کاری، ازدواج و اعطای مسئولیت به ایشان،به هیچ وجه «گزینهٔ مناسبی» نخواهند بود.

 

مطالب مرتبط:

 

جملات دلچسب و دل انگیز در باب زندگی

 

جملات دلچسب و پندآموز در باب زندگی

 

زیباترین نوشته ها در باب آرامش و زندگی

اگر نوشته زیباترین نوشته ها برای موفقیت در زندگی مفید یافتید با ابزارهای سایت قادر هستید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات