کد خبر : 40518
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۳
12 views بازدید

سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در گچساران

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در گچساران. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم. خبرگزاری ها: فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی این حمله مسلحانه یک نفر بر اثر تیراندازی زخمی و به مراکز درمانی انتقال یافت. سردار مهدی انصاری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اضافه کرد: این حمله […]

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در گچساران. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم.

خبرگزاری ها: فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی این حمله مسلحانه یک نفر بر اثر تیراندازی زخمی و به مراکز درمانی انتقال یافت.

سردار مهدی انصاری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اضافه کرد: این حمله ساعت ۱۷ امروز ششم شهریور ماه از جانب دو سه نفر با حمله به یک مغازه طلافروشی در کوچه ای از  گچساران اتفاق افتاد.

وی گفت: صاحب مغازه تنها بود و زودتر از موعد هر روز مغازه خود را باز کرد که سارقان که از قبل کمین کرده بودند و با بهره برداری از خلوتی خیابان و شهر اقدام به حمله مسلحانه کردند.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: سارقان که با مقاومت از جانب صاحب مغازه طلافروشی مواجه شدند با تیراندازی و شلیگ گلوله فرزند صاحب مغازه را زخمی کردند که برای مداوا به مراکز درمانی انتقال یافت.

انصاری اضافه کرد: بررسی ها ضروری دراین عرصه در حال بررسی است و با هم کاری ابزار قضایی اعمال و تدابیر ضروری جهت دستگیری سارقان صورت گرفته است.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  درگیری خیابانی، جان یک جوان را گرفت
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات