کد خبر : 41459
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۰۲
1 views بازدید

سلطانی‌فر مراقب سری‌اش باشد

در خبری ورزشی مطرح شده که سلطانی‌فر مراقب سری‌اش باشد .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم. خبرگزاری مهر: اختلاف نظری که بین فدراسیون کشتی و وزارت از قبل وجود داشت و با ناکامی کشتی آزاد به اوج خود رسید، سرِ یک زخم کهنه را در وزارت ورزش باز کرد تا هشداری باشد برای مسعود سلطانی فر که می خواهد چهار سال سکان ورزش […]

در خبری ورزشی مطرح شده که سلطانی‌فر مراقب سری‌اش باشد .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم.

خبرگزاری مهر: اختلاف نظری که بین فدراسیون کشتی و وزارت از قبل وجود داشت و با ناکامی کشتی آزاد به اوج خود رسید، سرِ یک زخم کهنه را در وزارت ورزش باز کرد تا هشداری باشد برای مسعود سلطانی فر که می خواهد چهار سال سکان ورزش کشور را در ساختمان سئول برعهده داشته باشد.

درست در اوج درگیری های این وزارتخانه با فدراسیون کشتی بود که محمدرضا داورزنی با حضور در یک برنامه زنده تلویزیونی انتقاد کرد نامه وزیر به وی نباید به بیرون درز پیدا می کرد که منجر به تشدید اختلافات بین این دو نهاد شود.

مسعود سلطانی فر در نامه ای به محمدرضا داورزنی معاون خود در پیشرفت ورزش قهرمانی و حرفه ای خواسته بود که دلایل ناکامی تیم ملی کشتی آزاد در رقابت  های جهانی پاریس را بررسی و مطرح کند. این نامه در شرایطی به داورزنی ارسال شده بود که هنوز تیم ملی از فرانسه به ایران بازنگشته بود.

ولی باید گفت قبل از اینکه معاون وزیر اقدامی انجام دهد، متن آن از وزارتخانه به جراید رسید تا واضح شود زخم کهنه ای که سالهاست با وزارت ورزش همراه است از نو سرباز کرده و کار وزیر و معاونش را پیچیده کرد.

با وجود این وزارت ورزش در انتشار اخبار محرمانه داخلی سابقه طولانی دارد و بیگانه با این موضوع نیست؛ انتشار فایل صوتی نشست علی پروین و علی دایی با وزیر وقت ورزش (محمود گودرزی)، رسانه ای شدن آنچه در نشست افشارزاده با وزیر ورزش پیرامون هیات مدیره استقلال مطرح شد و نتایج آن قبل از اتمام کامل نشست و شروع نشست خبری آن از نمونه نمونه هایی است که نشان می داد در وزارت ورزش چاقو دسته خودش را می برد!

برای شما هم جالب است؟ :  عضو های کمیته‌های فدراسیون جهانی وزنه‌ برداری

مسعود سلطانی فر که می خواهد چهار سال سکان ورزش کشور را در ساختمانی عریض و طویل برعهده داشته باشد و در نتیجه باید در این مدت نشست های محرمانه فراوانی را با مدیران و روسای فدراسیون ها داشته باشد و نامه های محرمانه فراوانی را هم به معاونانش بفرستد، باید بیش از قبل مراقب روزنه های خبری سری اش باشد.

مطمئنا ادامه این روند بجز آشفته کردن موقعیت ورزش و آشفته کردن شرایط ثمر دیگری برای این وزارتخانه ندارد و سلطانی فر اگر می خواهد آرامش را بر ورزش حاکم کند می بایست از سری خودش شروع کند تا هم برای دیگران الگو باشد و هم این زخم کهنه برای در بیشتر مواقع از ریشه بسوزد و دیگر کسی اخبار محرمانه وزارت ورزش را به رسانه های دوست و نزدیکش ندهد!

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات