کد خبر : 42538
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۴۷
38 views بازدید

سیامند رحمان، عازم ابوظبی می‌شود

در خبری ورزشی مطرح شده که سیامند رحمان، عازم ابوظبی می‌شود .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم.  ایسنا: سیامند رحمان کاندید بهترین ورزشکار سال ۲۰۱۷ در رشته وزنه برداری از جانب کمیته ملی پارالمپیک انتخاب شده و برای دریافت جوایز بهترین ورزشکار سال روز سه شنبه ۱۴شهریور راهی ابوظبی امارات می‌شود. مراسم اهدای جوایز به بهترین ورزشکار سال ۲۰۱۷ از جانب کمیته ملی […]

در خبری ورزشی مطرح شده که سیامند رحمان، عازم ابوظبی می‌شود .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم.

 ایسنا: سیامند رحمان کاندید بهترین ورزشکار سال ۲۰۱۷ در رشته وزنه برداری از جانب کمیته ملی پارالمپیک انتخاب شده و برای دریافت جوایز بهترین ورزشکار سال روز سه شنبه ۱۴شهریور راهی ابوظبی امارات می‌شود.

مراسم اهدای جوایز به بهترین ورزشکار سال ۲۰۱۷ از جانب کمیته ملی پارالمپیک روز پنجشنبه ۱۶شهریور در ابوظبی امارات برگزار می‌شود.

به علاوه از طرف دیگر در حاشیه اجرا مراسم اهدای جوایز به بهترین ورزشکاران سال ۲۰۱۷،مجمع عمومی کمیته بین‌المللی پارالمپیک با حضور ۱۶۷عضو کمیته بین‌المللی پارالمپیک از روز سه شنبه شروع و روز جمعه با گزینش مدیرکل تازه کمیته بین‌المللی پارالمپیک به کار خود انتهای می دهد. به این دلیل محمود خسروی وفا و مسعود اشرفی مدیرکل و دبیرکل کمیته ملی پاراالمپیک بامداد روز دوشنبه ساعت ۵:۳۰ برای کمپانی در مجمع عمومی کمیته بین‌المللی پارالمپیک عازم ابوظبی امارات می‌شوند.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  تازه ترین موقعیت فلاحتی نژاد در بیمارستان
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات