کد خبر : 20512
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۳
11 views بازدید

شانس محشر عکاسی از سخنرانی دالایی لاما

خبر جالب شانس محشر عکاسی از سخنرانی دالایی لاما را قادر اید پیشتر بخوانید و با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید. برترین ها: ریکاردو ماریا مانترو از ایتالیا به اندازه کافی خوش شانس بود که یک لحظه ویژه را با دالایی لاما تجربه کند. ریکاردو و گروهی از عکاسان همراهش به لاداخ سفر کرده بودند تا از صومعه‌ها و راهبان دره هندو عکاسی کنند. […]

خبر جالب شانس محشر عکاسی از سخنرانی دالایی لاما را قادر اید پیشتر بخوانید و با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

برترین ها: ریکاردو ماریا مانترو از ایتالیا به اندازه کافی خوش شانس بود که یک لحظه ویژه را با دالایی لاما تجربه کند. ریکاردو و گروهی از عکاسان همراهش به لاداخ سفر کرده بودند تا از صومعه‌ها و راهبان دره هندو عکاسی کنند. بااین حال این گروه خوش شانس بودند و راهنمای سفر بلیت هایی به آن‌ها دارد که قادر باشند دالایی لاما که برای اجرا سمینارهایی به لاداخ رفته بود را ملاقات کنند.

این موضوع در آگوست ۲۰۱۶ در یکی از بزرگترین و مشهورترین صومعه‌های دره برگزار شد. صومعه به وسیله ارتش هند کنترل و با مردم محلی و راهبان با لباس‌های سنتی قرمز پر شد. پشت آن‌ها گروهی بزرگی از زنان با لباس‌های قرمز پرهزینه که گلدوزی طلا و نقره داشتند، ایستاده بودند. وقتی دالایی لاما روی تخت خود قرار گرفت همه ساکت شدند و عکاسان نیز عکاسی را متوقف کردند تا محیط عرفانی را با صدای دوربین‌ها به هم نزنند. دالایی لاما شش ساعت بی وقفه به آموزش و صحبت به زبان‌های مختلف و تعامل با حدودا همه افرادی که آن جا بودند -داخلی، خارجی، کودک، بزرگسال، ارتش و راهبان- پرداخت. عده ای درحال دعا و عبادت و عده ای در حال گوش دادن بودند، با اینحال بیشتر مردم در حال توجه و احترام به ایشان بودند. عکاسان جو را بسیار شاد، مقدس و مثبت و در یک کلمه «سحرآمیز» توصیف می‌کنند.

 

 

 

شانس فوق العاده عکاسی از سخنرانی دالایی لاما 

 

برای شما هم جالب است؟ :  آیا این یک ماشین است یا یک خانه مجلل؟

سایت خبری “ایران پی پر” امیدوار است اخبار با مزه ای که برای شما گردآوری میکند و از نمونه خبر شانس محشر عکاسی از سخنرانی دالایی لاما موردپسند شما دوستان عزیز و همراهان واقع شود. در نظر داشته باشید شما خواننده گرامی در بیشتر مواقع میتوانید دوستان خود را با ابزارهای سایت در باب این مقاله و مباحث دیگر سایت مطلع نمایید.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات