کد خبر : 41028
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰:۵۲
1 views بازدید

شخصیت شناسی با استناد به شکل ناخن‌ های دست

اگر به مقاله های شخصیت شناسی علاقه دارید این مقاله با اسم شخصیت شناسی با استناد به شکل ناخن‌ های دست را به شما پیش نهاد میکنیم. وبسایت روزیاتو – فروغ بیداری: عده ای از دانش پژوهان اهل نیجریه ثابت کرده اند که فرم ناخن های دست معلومات فراوانی در باب شخصیت درونی مردم را در خود نهفته دارند. بدین خاطر ممکن است بد نباشد […]

اگر به مقاله های شخصیت شناسی علاقه دارید این مقاله با اسم شخصیت شناسی با استناد به شکل ناخن‌ های دست را به شما پیش نهاد میکنیم.

وبسایت روزیاتو – فروغ بیداری: عده ای از دانش پژوهان اهل نیجریه ثابت کرده اند که فرم ناخن های دست معلومات فراوانی در باب شخصیت درونی مردم را در خود نهفته دارند. بدین خاطر ممکن است بد نباشد توصیفاتی که در باب هر یک از شکل های ناخن مطرح شده را مطالعه کرده و از خصوصیت های کلی شخصیت اطرافیان خود آگاه شوید.

 

 
به طرز مثال، اشخاصی که ناخن های مربعی و کوچک دارند تا حدی حسود و ستیزه جو هستند. با اینحال در عین حال، خوش فکر و مبتکر نیز به شمار می روند. یا آن هایی که ناخن های کوتاهی دارند، بسیار زودرنج، عجول هستند.

اگر کنجکاو هستید تا بیشتر پیرامون این مسئله معلومات کسب کنید، توصیه می کنیم نوشته پیش رو را مطالعه فرمائید.

پهن، کشیده و مستطیلی شکل

 
خونسرد، واقع گرا، متعادل و فردی مستقل که ذهن بازی دارد. این مردم بطور کلی قابل اعتماد هستند و حس مسوولیت پذیری قوی ای دارند و حرف و عملشان با هم یکی است. به علاوه از طرف دیگر ضروری است بگوییم که ذاتا انسان های مدیر و مدبری شمرده می شوند.

 

شکل ناخن های دست چه رازهایی در مورد شما را برملا می کنند؟

 


 

مربعی بسیار کوچک

 

 باهوش، تیز، انعطاف پذیر، خوش فکر، پرمایه و مبتکر. با این وجود به سرعت عصبانی و برافروخته می شوند، با اینحال خشمشان هم به سرعت فروکش می نماید. تاحدی طمعکار، حسود و ستیزه جو هستند.

برای شما هم جالب است؟ :  متولدین ماه‌های مختلف کِی ازدواج می کنند؟

 

شکل ناخن های دست چه رازهایی در مورد شما را برملا می کنند؟ 


بلند و باریک

 
خودخواه، حسابگر و فرصت طلب. این مردم خواستار زندگی پرتجمل و لوکس هستند و دوست دارند توجهات را به خود جلب کنند. آنها اغلب خیلی زود رنجیده خاطر می شوند.

 

 شکل ناخن های دست چه رازهایی در مورد شما را برملا می کنند؟

 


کوتاه

زودرنج، عجول هستند و به سرعت عصبانی می شوند. با این همه، بسیار تیزهوش و زیرک هستند. به هر میزان ناخن کوتاه تر باشد، یعنی توقع این مردم از خود و اطرافیان بیشتر است. آنها در بیشتر مواقع تشنه این هستند که شیوه ویژه خود را در کار و زندگی داشته باشند و شدیدا فرضیه آل گرا شمرده می شوند.

 

شکل ناخن های دست چه رازهایی در مورد شما را برملا می کنند؟ 

 


بادامی

این مردم بسیار حساس، صدمه پذیر و زودرنج هستند و روحیه احساساتی دارند. از این که برای دیگران مفید باشند حس خوبی پیدا می کنند. پر احساس، مهربان و خوش برخورد هستند.

 

 شکل ناخن های دست چه رازهایی در مورد شما را برملا می کنند؟


مثلثی

روحیه هنرمند، دوست داشتنی و حساس دارند. به علاوه از طرف دیگر، خیلی زود نظر و روحیه شان تغییر می کند و مستعد ابتلا به اختلالات عصبی هستند. این مردم در بیشتر مواقع دنبال شهرت و شناخته شدن هستند و شکست در این امر عصبی شان می کند.

 شکل ناخن های دست چه رازهایی در مورد شما را برملا می کنند؟

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات