کد خبر : 32661
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱:۴۸
7 views بازدید

شرایط رفع فیلتر یوتیوب مطرح شد

برای علاقه مندان به اخبار علمی خبری داریم مبنی بر اینکه شرایط رفع فیلتر یوتیوب مطرح شد. برای مطالعه این خبر با ما همراه باشید. خبرگزاری ها: معاون وزیر ارتباطات و تکنولوژی معلومات از مطرح شرایط رفع فیلتر یوتیوب و بلاگ‌اسپات در دانشگاه‌ها با نظر دادستان کل کشور اطلاع داد. محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود، با اشاره به پیگیری‌ برای رفع فیلتر دو […]

برای علاقه مندان به اخبار علمی خبری داریم مبنی بر اینکه شرایط رفع فیلتر یوتیوب مطرح شد. برای مطالعه این خبر با ما همراه باشید.

خبرگزاری ها: معاون وزیر ارتباطات و تکنولوژی معلومات از مطرح شرایط رفع فیلتر یوتیوب و بلاگ‌اسپات در دانشگاه‌ها با نظر دادستان کل کشور اطلاع داد.

محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود، با اشاره به پیگیری‌ برای رفع فیلتر دو خدمات اینترنتی برای مصرف کنندگان دانشگاهی نوشت: امروز بعد از پیگیری‌های انجام‌شده در خصوص رفع فیلتر یوتیوب و بلاگ‌اسپات در دانشگاه‌ها، با نظر مساعد دادستان محترم کل کشور، شرایط رفع فیلتر این خدمات‌ها در دانشگاه‌های کشور طی نامه‌ای به ما مطرح شد.

وی به علاوه از طرف دیگر خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم برای پیاده‌سازی شرایط اعلامی تسریع به رفتار آید. جا دارد از حجت‌الاسلام منتظری بابت جواب مثبت به این درخواست تشکر کنم.

ماه قبلی بود که آذری جهرمی از رایزنی با دادستانی کل کشور برای رفع فیلتر دو خدمات بلاگ‌اسپات و یوتیوب در جهت درخواست‌های سری دانشگاهی سخن گفته بود و لحظه آن را به تصمیم کارگروه فیلترینگ موکول کرده بود.

مدیرعامل کمپانی ارتباطات زیرساخت به علاوه از طرف دیگر پیرامون شرایط رفع فیلتر این خدمات‌ها اظهار کرده بود: موضع دادستانی این است که اگر ما با اسم مجری بتوانیم نظام کنترل خطوط قرمز را پیاده‌سازی کرده و همراه با هم قرار دهیم، مخالفتی با این مساله نخواهند داشت. با استناد به این که عده ای از این سایت‌ها به روش رمزی هستند و توانایی فیلترینگ هوشمند ندارند، این کار ممکن است در شکل مذاکره با خدمات‌دهنده یا بهره برداری از روشهای دیگری انجام شود.

برای شما هم جالب است؟ :  رابطه شیمی درمانی با پیشرفت سرطان سینه

منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات