کد خبر : 19334
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۰
14 views بازدید

شروع نبرد تولیدکنندگان بزرگ گاز شیل

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه شروع نبرد تولیدکنندگان بزرگ گاز شیل. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم.  خبر آنلاین: دو غول بزرگ گاز شیل ایالات متحده در تولید سوخت نیروگاه‌ها به رکوردی دست یافته‌اند که می‌تواند با پیش‌گرفتن معرفی از تقاضا، علامت شروع یک نبرد در مارکت داخلی آمریکا باشد.  بعد از […]

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه شروع نبرد تولیدکنندگان بزرگ گاز شیل. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم.

 خبر آنلاین: دو غول بزرگ گاز شیل ایالات متحده در تولید سوخت نیروگاه‌ها به رکوردی دست یافته‌اند که می‌تواند با پیش‌گرفتن معرفی از تقاضا، علامت شروع یک نبرد در مارکت داخلی آمریکا باشد.

 بعد از این‌که هزینه گاز بعد از کاهش تاریخی خود در سال قبلی به جای اول خود بازگشت، تولید عرصه گازی شیل مارسلوس در غرب ایالات متحده و پرمیان در تگزاس، اکنون تولید سوخت در آمریکا را گسترش داده است با تولید خط لوله تازه انتقال گاز به تمامی بازارها در تمامی ایالات متحده و کانادا، معرفی کم هزینه گاز عرصه مراسلوس نیز بیشتر شده است. 

با استناد به این شرایط، تولید پرمیان نیز بالا رفته است چون افزایش هزینه نفت دلیل بالا رفتن تولید گازی می‌شود که همراه با نفت خام استخراج می‌شود.

بر همین اساس بلومبرگ اخطار می‌دهد تولید سیلاب‌وار تازه گاز از عرصه‌های تگزاس و پنسیلوانیا، این تهدید را برای ایالات متحده بهمراه دارد که در کل کشور معرفی گاز از تقاضا بسیار بالاتر رود و هزینه شدیدا کم شود به طوری که حتی صادرات هم نخواهد موفق شد در طرف دیگر اشباع مارکت بیایستد و مخازن ذخیره مملو از سوخت خواهند بود.

هر کس می‌تواند برنده یا بازنده باشد. این گفته جاستین کارسون،‌ مدیریت عملیات بررسی ها در موسسه مشاوره‌ای East Daley است که یک کمپانی مشاوره انرژی است.

ایشان بیان می کند: تولید گاز مارسلوس تا ۰.۵ درصد گسترش یافته به ۱۹.۴ میلیارد فوت مکعب در روز رسیده همزمان با اینکه تولید گاز پرمیان تا ۱.۹ درصد گسترش و به ۸.۵ میلیارد [فوت مکعب] می‌رسد. این معلومات را اداره معلومات انرژی ایالات متحده در گزارش ماهانه بازدهی حفاری آورده است.

برای شما هم جالب است؟ :  ضرورت تفکیک کارهای دائم از موقت در پیمان کار

ممکن است مارسلوس برخی از عرصه‌ها را به پرمیان واگذار کند. تا انتهای ۲۰۱۹، تولید مارسلوس یقینا به ۱۱ میلیارد فوت مکعب برسد که کمتر از میزان ۱۴.۵ میلیارد فوت مکعبی است که تولید کنندگان وعده داده بودند.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات