کد خبر : 41690
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۴۱
1 views بازدید

شکستگی پای والنتینو روسی در مسابقه آماتور

در خبری ورزشی مطرح شده که شکستگی پای والنتینو روسی در مسابقه آماتور .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم. طرفداری: والنتینو روسی، موتورسوار تیم یاماها به دلیل حادثه در یک مسابقه آماتوری دچار شکستگی از ناحیه پا شده است. به نوشته Gazetta dello Sport، والنتینو روسی که در یک مسابقه موتورسواری آماتور که جنبه تمرینی داشت کمپانی کرده بود، به دلیل حادثه پیش […]

در خبری ورزشی مطرح شده که شکستگی پای والنتینو روسی در مسابقه آماتور .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم.

طرفداری: والنتینو روسی، موتورسوار تیم یاماها به دلیل حادثه در یک مسابقه آماتوری دچار شکستگی از ناحیه پا شده است.

به نوشته Gazetta dello Sport، والنتینو روسی که در یک مسابقه موتورسواری آماتور که جنبه تمرینی داشت کمپانی کرده بود، به دلیل حادثه پیش آمده در این مسابقه از ناحیه پا دچار شکستگی شده است. 

اتفاقی که امکان دارد دلیل شود تا این موتورسوار ۳۸ ساله مسابقه حساس ایتالیا در موجلو را از دست بدهد.

روسی بعد از این حادثه و در بیمارستان در خصوص موقعیت خود گفت:

در کمال تاسف در لحظه تمرین دچار تصادف شدم. هنوز در ناحیه شکم و سینه درد دارم با اینحال وضعیتم رو به افزایش است و این دلیل می شود که به مسابقه پیش رو فکر کنم. میل فراوانی برای کمپانی در گرندپری ایتالیا دارم. با این وجود که راحت نخواهد بود با این وجود چند روز وقت دارم و سعی خواهم کرد که به سرعت ریکاوری کنم. برای انجام این کار تمام تلاش خودم را خواهم کرد.

 مرحله بعدی مسابقات موتو جی پی در حالی در ایتالیا و در پیست موجلو برگزار خواهد شد که روسی امیدوار بود در این مسابقه خانگی بتواند اختلاف امتیاز خود با صدر جدول مسابقات را کاهش دهد. 

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  دو بوکسور ایران، فردا به روی رینگ می‌روند
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات