کد خبر : 18567
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰:۴۴
11 views بازدید

شکست ایران مقابل انگلیس

در خبری ورزشی نقل شده است که شکست ایران مقابل انگلیس .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید. بسکتبال با ویلچر قهرمانی جوانان جهان ــ کانادا خبرگزاری ها: تیم بسکتبال با ویلچر جوانان کشورمان پیشتر بازی‌های خود در رقابت‌ قهرمانی جهان مقابل انگلیس شکست خورد.  با استناد به گفته سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در این دیدار تیم انگلیس که عنوان اول […]

در خبری ورزشی نقل شده است که شکست ایران مقابل انگلیس .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

بسکتبال با ویلچر قهرمانی جوانان جهان ــ کانادا

خبرگزاری ها: تیم بسکتبال با ویلچر جوانان کشورمان پیشتر بازی‌های خود در رقابت‌ قهرمانی جهان مقابل انگلیس شکست خورد.

 با استناد به گفته سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در این دیدار تیم انگلیس که عنوان اول گروه ب را در مرحله گروهی به دست آورده بود، موفق شد با نتیجه ۷۷ بر ۵۰ تیم ایران را مغلوب کرده و به مرحله بعد راه یابد.

بدین ترتیب نمایندگان کشورمان فردا، پنج‌شنبه، ساعت ۱۲ به‌وقت محلی برای کسب مقام هفتم به مصاف بازنده دیدار تیم‌های ترکیه و فرانسه خواهد رفت.

تیم ایران در مرحله گروهی مقابل تیم‌های استرالیا، برزیل و ایتالیا به بهتری دست یافت و مغلوب ترکیه و کانادا شد و با کسب عنوان چهارم گروه الف به مرحله یک‌هشتم صعود کرد.

تیم ایران با ترکیب امیررضا احمدی (ایلام)، مهدی ماندگار (هرمزگان)، علی کریمی کردآبادی (اصفهان)، مجتبی کمالی (فارس)، محمدحسن سیاری، همایون عسگری مهرآبادی، مهدی عباسی شتریه (مرکزی)، پیمان میزان، حسنعلی کعبی عمیر، سیدمهدی موسوی (تهران)، رضا عیوضی (قم) و با هدایت حسن پالار به نوعی سرمربی تیم ملی و به‌سرپرستی هادی رضایی، در این مسابقات حضور یافته است.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  اول بازی، سوریه را دست کم گرفتیم
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات