کد خبر : 14642
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
13 views بازدید

شیوه لیفت و بالاکشیدن پستان بدون جراحی

بخاطر ارزش مسئله سلامتی نوشته ” شیوه لیفت و بالاکشیدن پستان بدون جراحی “را برای شما انتخاب کرده ایم. با امید به استفاده شما علاقه مندان گرامی ایران پی پر به این نوشته میپردازیم. شیوه لیفت و بالاکشیدن پستان بدون جراحی   پستانها نقش مهمی در زیبایی خانمها دارند . شکل ظاهری آنها و غیر از آن سایز سینه های زنان در زیباییشان نقش عمده […]

بخاطر ارزش مسئله سلامتی نوشته ” شیوه لیفت و بالاکشیدن پستان بدون جراحی “را برای شما انتخاب کرده ایم. با امید به استفاده شما علاقه مندان گرامی ایران پی پر به این نوشته میپردازیم.

شیوه لیفت و بالاکشیدن پستان بدون جراحی

 

پستانها نقش مهمی در زیبایی خانمها دارند . شکل ظاهری آنها و غیر از آن سایز سینه های زنان در زیباییشان نقش عمده ای ایفا میکند . امکان دارد به مرور لحظه پستانها دچار نزول و آویزان شدند بشوند . با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده پستان جزء غدد ترشحی است که در خانمها همزمان با بلوغ افزایش و نمو می کند والبته در دوران بارداری و شیردهی به حداکثر افزایش و سایز خود می رسد .

 

عضله اصلی نگهدارنده پستان عضله پکتورالیس ما‍‍ژور و عضلات فرعی شامل عضله پکتورالیس مینور و عضله سراتورآنتریور و دیگر عضلات نگهدارنده قفسه سینه می باشند .

 

افتادگی پستان به چند دلیل ایجاد می شود :

 

۱- گسترش شدید حجم پستان که منجر به پارگی و نارسایی لیگامان نگه دارنده پستان (کوپرزلیگامان) می گردد که درمان آن صرفاً جراحی است .

 

۲-در افرادیکه سایز کمتر از ۸۰ دارند و لیگامان کوپرز سالم است معمولاً افتادگی پستان بدلیل ضعف عضلات نگهدارنده پستان رخ می دهد .تحت این شرایط با بهره برداری از عده ای دستگاههای حاضر می توان افتادگی را به قدر قابل ملاحضه ای کاهش داد .

 

۳- پیرو چروکیده شدن پوست پستان که با این وجود این نیز قابل درمان است.

 

۴ -کاهش شدید وزن که منجر به از دست دادن حجم چربی پستان می گردد ( که تحت این شرایط نیاز به تزریق چربی میباشد )

برای شما هم جالب است؟ :  تاثیرات روزه بر مادران باردار چیست؟

 

برای لیفت پستان اگر لیگامانهای نگهدارنده پستان سالم باشند بایستی عوامل نگهدارنده آن را تقویت نمود .به علاوه از طرف دیگر بهره برداری از بوتاکس نیز برای لیفت پستان در شرایط ویژه استفاده میشود .

 

 

برای گسترش کیفیت سلامت جامعه میتوانید نوشته شیوه لیفت و بالاکشیدن پستان بدون جراحی را برای دوستان خود بفرستید. برای راحتی این امر ابزارهایی در پایین برای شما آورده شده است.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات