کد خبر : 32748
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۴:۳۵
16 views بازدید

شیوه موثر و خانگی برای بزرگ کردن سینه

در باب مسئله زیبایی و بهداشت نوشته ” شیوه موثر و خانگی برای بزرگ کردن سینه “میتواند برای شما علاقه مندان ایران پی پر جالب و مفید باشد. شیوه موثر و خانگی برای بزرگ کردن سینه   ایران خبر آرزوی هر خانومی داشتن سینه هایی با سایز خوب است برخی خانمها سینه های بزرگ و عده ای دیگر کوچک دوست دارند با اینحال اگر شما […]

در باب مسئله زیبایی و بهداشت نوشته ” شیوه موثر و خانگی برای بزرگ کردن سینه “میتواند برای شما علاقه مندان ایران پی پر جالب و مفید باشد.

شیوه موثر و خانگی برای بزرگ کردن سینه

 

ایران خبر آرزوی هر خانومی داشتن سینه هایی با سایز خوب است برخی خانمها سینه های بزرگ و عده ای دیگر کوچک دوست دارند با اینحال اگر شما فردی هستید که ازسایز سینه هایتان راضی نیستید این متن به شما کمک می کند که قادر باشید با بهره برداری از ورژن طبیعی ویژه بزرگ کردن سینه سینه های بزرگتری داشته باشید.

 

ماساژ منظم سینه ها با ژل آلوئه ورا

به طرز طبیعی به گسترش سایز سینه ها کمک و شکل آن را افزایش می بخشد ماساژ سینه ها تولید هورمون پرولاکتین را گسترش و دلیل بزرگی سینه میشود به این دلیل به طرز منظم سینه ها را ۳۰ دقیقه ماساژ دهید ماساژ سینه با ژل آلوورا نه تنها دلیل نرمی سینه میشود حتی سایز سینه را بزرگ می کند از برگ های آلوورا ژل آن را خارج و مقداری روغن اسطوخودوس به ان بیافزاید و در فریزر نگه دارید سپس سینه ها را با این مواد ماساژ و با آب سرد بشویید حداقل سینه ها را ۳۰ دقیقه ماساژ دهید.

 

مصرف تربچه

 

 

ایران خبر با استناد به بررسی ها انتشار یافته مصرف تربچه در بزرگ شدن سایز سینه ها موثر است .تربچه گردش خون را افزایش میبخشد بدین خاطر مصرف یک تربچه در روز هورمون بدن را گسترش و سریعا به افزایش سینه کمک می کند. روغن گیاهک گندم حاوی پروتئین و ویتامین است و برای سلامتی و افزایش سینه مفید است.

برای شما هم جالب است؟ :  نگهداری از پوست در مقابل آفتاب با این غذاها

 

ماساژ سینه ها با روغن گرم گندم به طرز منظم ۳۰ دقیقه در روز سینه ها را حجیم تر و دلیل افزایش بافت های سینه میشودبرای افزایش سینه ها مفید دو قاشق روغن زیتون را به عسل اضافه و خوب ترکیب کنید بعدازدقایقی با گرما حرارت دهید سینه ها را به طرز دورانی ماساژ و با آبگرم بشوید این کار را به مدت یک ماه انجام دهید

 

روش موثر و خانگی برای بزرگ کردن سینه

 

پیاز ورژن موثر برای نرمی و افزایش سینه است این شیوه بسیار کم هزینه و قابل استفاده برای همه مردم است. برای بزرگ شدن سینه ها پیاز را له کنید تا خمیری به دست بیاید و به آن زردچوبه اضافه و به سینه ها بمالید و با آب سرد بشویید.
بزرگ کردن سینه به شیوه ماساژ با روغن کنجدروغن کنجد هم برای تقویت عضلات سینه و گسترش سایز مفید است سینه ها را با روغن کنجد گرم ماساژ دورانی دهید و بعد از ماساژ لباس تنگ نپوشید تا بافت سینه ها توانایی افزایش داشته باشند.

برای بزرگ کردن سینه موز بخورید

موزحاوی مقدار فراوانی مواد مغذی و پروتئین است که در آرامش ماهیچه ها وافزایش سایز سینه موثر است به علاوه از طرف دیگر منیزیم و پتاسیم موجود در موز آرامش ماهیچه ها و گسترش سایز میکند .موز را له و به آن روغن اضافه و مخلوط کنید و بصورت دورانی دقایقی روی سینه ها ماساژ دهید و بعد با آب گرم بشویید این کار را دوبار در روز به مدت یک ماه انجام دهید تا نتیجه ی دلخواه حاصل شود.

برای شما هم جالب است؟ :  کارآمدترین شیوه برای جلوگیری از جوش صورت

 

روش موثر و خانگی برای بزرگ کردن سینه

دوست گرامی ایران پی پر درصورت تمایل میتوانید خبر شیوه موثر و خانگی برای بزرگ کردن سینه را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور ابزارهایی در پایین آورده شده است.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات