کد خبر : 41610
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰:۵۶
18 views بازدید

شیوه های غذا درست کردن با قارچ

پیرامون غذاهای ملل مختلف نوشته ای داریم تحت عنوان شیوه های غذا درست کردن با قارچ که پیشتر برای شما می آوریم برترین ها: قارچ ها انواع متفاوتی دارند و با بیشتر آنها می توان سوپ و غذاهای دیگری درست کرد و ممکن است صدها دستور تهیه غذا برای قارچ بتوان پیدا کرد. در اینجا به ۱۰ نوع غذایی که قادر اید با قارچ درست […]

پیرامون غذاهای ملل مختلف نوشته ای داریم تحت عنوان شیوه های غذا درست کردن با قارچ که پیشتر برای شما می آوریم

برترین ها: قارچ ها انواع متفاوتی دارند و با بیشتر آنها می توان سوپ و غذاهای دیگری درست کرد و ممکن است صدها دستور تهیه غذا برای قارچ بتوان پیدا کرد. در اینجا به ۱۰ نوع غذایی که قادر اید با قارچ درست کنید اشاره می کنیم:

 
۱٫ سوپ قارچ

 

 

سوپ وعده ای غذایی برای تمام فصول است و حدوداً همه سوپی که در آن قارچ باشد را دوست دارند. سوپ مرغ با قارچ و رزماری یکی از خوش طعم ترین سوپ ها است. آن را امتحان کنید.

 


۲٫ ترشی قارچ

 

 روش های غذا درست کردن با قارچ

ترشی یکی از شیوه های قدیمی برای حفظ مواد غذایی به مدتی طولانی است و طعم ویژه و منحصر بفرد خودش را دارد. شما قادر اید سیر و پیاز، خیار و حتی قارچ را ترشی کنید. ترشی قارچ را حتی یک شب قبل از سرو کردن هم می توان درست کرد و به غذای اصلی طعمی تازه اضافه کرد.

 


۳٫ قارچ کبابی

 

 روش های غذا درست کردن با قارچ

غذاهای کبابی برای تابستان بسیار خوب هستند و از بوی غذاهای کبابی نمی توان گذشت. در زمستان نیز غذای کبابی خیلی می چسبد. تکمیل کردن قارچ و گوجه کبابی زیاد لحظه نمی برد بدلیل آنکه خیلی زود تکمیل می شوند و قادر اید آنها را همراه با غذاهای اصلی سرو کنید.

 


۴٫ ریزوتو و قارچ

 

 روش های غذا درست کردن با قارچ

ریزوتو یک غذای ایتالیایی است که اکثر آشپزهای دنیا به آن علاقه مخصوصی دارند. ریزوتو برنج را به غذایی نرم و خوشمزه با انواع انتخاب ها همراه با آن مبدل می کند. قادر اید همراه با ریزوتو قارچ هم سرو کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  رول مرغ و سبزیجات؛ مرحله به مرحله بهمراه عکس ها

 


۵٫ پای قارچ

 

 روش های غذا درست کردن با قارچ
پای و قارچ با هم اشتهاآور خوشمزه را تشکیل می دهند و موارد مختلف دستور تهیه برای آن می باشد. ژامبون و قارچ همراه با هم ترکیب خوبی برای پای هستند و سفره شما را رنگین می کنند.


۶٫ قارچ شکم پر

 

 روش های غذا درست کردن با قارچ

قارچ های شکم پر هم اشتهاآور (اپتایزر)های خوشمزه و رنگینی هستند. قادر اید آنها را با هر چیزی پر کنید و حدوداً همه نوع قارچی را می توان شکم پر کرد.

 


۷٫ قارچ برای شکم پر

 

 روش های غذا درست کردن با قارچ

قادر اید بوقلمون یا مرغ را با موادی مانند قارچ و ادویه و ژامبون شکم پر کنید. قارچ حدوداً برای هر غذایی می تواند مکمل خوبی باشد. برای درست کردن مرغ شکم پر قادر اید از انواع قارچ هایی که روی شعله کم می پزید استفاده کنید.

 


۸٫ استیک با سس قارچ

 

 روش های غذا درست کردن با قارچ

استیک و قارچ با هم ترکیبی آشنا و همیشگی دارند. گوشت دنده بهمراه سیر و سس قارچ هم طعم خیلی خوب و خوشمزه ای دارد. اول سس را تکمیل کنید و آن را گرم نگه دارید تا گوشت یا استیک شما تکمیل شود.

 


۹٫ پیتزا با قارچ

 

 روش های غذا درست کردن با قارچ

قارچ یکی از مواد استاندارد و همیشگی پیتزا است. در بیشتر مواقع در یخچالتان قارچ داشته باشید و اگر خواستید یک پیتزای فوری و خوشمزه بپزید حتماً از قارچ استفاده کنید.

 


۱۰٫ استروگانف با قارچ

 

 روش های غذا درست کردن با قارچ
استروگانف در بیشتر مواقع یک غذای سنتی از قارچ بوده است. از قارچ های ریز و تازه برای درست کردن استروگانف با قارچ استفاده کنید و نکته این است که ۲ تا ۳ ساعت آن را روی شعله کم بپزید تا طعمش به غذا دربیاید.

برای شما هم جالب است؟ :  طرز تهیه کوفته ترکی ایزگارا

دستورهای فراوانی برای تهیه غذا با قارچ می باشد و این شما هستید که ذائقه خود را بهتر از هر فرد دیگری می دانید، پس نحوه پختن قارچ در هر غذایی را با ذائقه خود هماهنگ کنید.

منبع مقاله

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات