کد خبر : 18842
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴
13 views بازدید

صدای نامتعارف در حرم عبدالعظیم ناشی از چه بود؟

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه صدای نامتعارف در حرم عبدالعظیم ناشی از چه بود؟. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم. باشگاه خبرنگاران جوان: مرکز آگاهی رسانی پلیس تهران بزرگ در خصوص خبر تایید نشده تیراندازی در ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، مطرح کرد: در جستجوی شنیده شدن صدایی در فاصله دور از […]

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه صدای نامتعارف در حرم عبدالعظیم ناشی از چه بود؟. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم.

باشگاه خبرنگاران جوان: مرکز آگاهی رسانی پلیس تهران بزرگ در خصوص خبر تایید نشده تیراندازی در ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، مطرح کرد:

در جستجوی شنیده شدن صدایی در فاصله دور از حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و در ضلع شرقی آن، شایعاتی مبنی بر تیراندازی در این محل پخش شد که با حضور سریع ماموران در محل، کذب بودن این اخبار غیر موثق مسجل شد.

پلیس پایتخت به علاوه از طرف دیگر پیرامون منشا صدای شنیده شده نیز مطرح کرد:

بعد از بررسی ماموران پلیس معلوم شد که این صدا ناشی از انفجار یک ترقه دست‌ساز بوده و یک نوجوان ۱۷ ساله نیز با اسم مظنون پیرامون این مسئله بازداشت شده است.

انتشار این اخبار غیر موثق در حالی بود که هیچ خللی در اجرا مراسم احیای شب قدر در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی ایجاد نشد و این مراسم در آرامش کامل برگزار شد.
پلیس پایتخت تاکید کرد که تمامی مراسم‌های شب‌های قدر در تهران در امنیت کامل برگزار شده است.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  فرود اضطراری پرواز نجف-مشهد در فرودگاه امام
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات