کد خبر : 42880
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۴۹
43 views بازدید

صعود رکابزن ایران به رده دوم رنکینگ جهان

در خبری ورزشی مطرح شده که صعود رکابزن ایران به رده دوم رنکینگ جهان .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم. خبرگزاری مهر: رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی جوانان جهان در قسمت پیست هفته قبلی در ایتالیا برگزار شد و ایران با دونماینده در این مسابقات حضور یافت. در این مسابقات امیرحسین جمشیدیان نماینده کشورمان در چند ماده حضور یافت و موفق شد در ماده […]

در خبری ورزشی مطرح شده که صعود رکابزن ایران به رده دوم رنکینگ جهان .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم.

خبرگزاری مهر: رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی جوانان جهان در قسمت پیست هفته قبلی در ایتالیا برگزار شد و ایران با دونماینده در این مسابقات حضور یافت. در این مسابقات امیرحسین جمشیدیان نماینده کشورمان در چند ماده حضور یافت و موفق شد در ماده دور امتیازی به فینال راه یافته و در این بخش نیز با اسم پنجم جهان دست یابد. جمشیدیان با کسب این مقام برای بار نخست ایران را صاحب چنین مقامی در رقابتهای جهانی کرد. 

در تازه ترین رده بندی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری امیرحسین جمشیدیان در ماده اومنیوم به رده دوم جدول رنکینگ جهانی صعود کرده است. در این ماده رکابزنی از قاره آفریقا در رده در ابتدا قرار دارد. 

ایشان در ماده دور امتیازی نیز برای بار نخست در رنکینگ جهانی قرار گرفته و هم اینک در رده پنجم مقام بندی جهانی است. در این ماده رکابزنی از اوکراین اول است و جمشیدیان نیز بالاتر از همه رکابزنان آسیایی ایستاده است. 

با اینحال کسری باقرپور دیگر نماینده ایران در مسابقات جهانی، در ماده اسپرینت در رده بیستم رنکینگ جهانی قرار دارد. ایشان در ماده یک کیلومتر تایم تریل پیست نیز در مقام دوازدهم رده بندی جهان قرار گرفته است. این رکابزن ایرانی در ماده اسکرچ در رده پنجم رده بندی جهانی ایستاده است. ایران در قسمت تیمی این ماده نیز مقام بیست و نهم را از آن خود دارد.

لینک خبر

علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات