خبرهای ویژه

» سایر ورزش ها » صعود رکابزن ایران به رده دوم رنکینگ جهان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱:۴۹

صعود رکابزن ایران به رده دوم رنکینگ جهان

در خبری ورزشی مطرح شده که صعود رکابزن ایران به رده دوم رنکینگ جهان .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم. خبرگزاری مهر: رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی جوانان جهان در قسمت پیست هفته قبلی در ایتالیا برگزار شد و ایران با دونماینده در این مسابقات حضور یافت. در این مسابقات امیرحسین جمشیدیان نماینده کشورمان […]

صعود رکابزن ایران به رده دوم رنکینگ جهان

در خبری ورزشی مطرح شده که صعود رکابزن ایران به رده دوم رنکینگ جهان .خواندن این خبر ورزشی را پیش نهاد مینماییم.

خبرگزاری مهر: رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی جوانان جهان در قسمت پیست هفته قبلی در ایتالیا برگزار شد و ایران با دونماینده در این مسابقات حضور یافت. در این مسابقات امیرحسین جمشیدیان نماینده کشورمان در چند ماده حضور یافت و موفق شد در ماده دور امتیازی به فینال راه یافته و در این بخش نیز با اسم پنجم جهان دست یابد. جمشیدیان با کسب این مقام برای بار نخست ایران را صاحب چنین مقامی در رقابتهای جهانی کرد. 

در تازه ترین رده بندی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری امیرحسین جمشیدیان در ماده اومنیوم به رده دوم جدول رنکینگ جهانی صعود کرده است. در این ماده رکابزنی از قاره آفریقا در رده در ابتدا قرار دارد. 

ایشان در ماده دور امتیازی نیز برای بار نخست در رنکینگ جهانی قرار گرفته و هم اینک در رده پنجم مقام بندی جهانی است. در این ماده رکابزنی از اوکراین اول است و جمشیدیان نیز بالاتر از همه رکابزنان آسیایی ایستاده است. 

با اینحال کسری باقرپور دیگر نماینده ایران در مسابقات جهانی، در ماده اسپرینت در رده بیستم رنکینگ جهانی قرار دارد. ایشان در ماده یک کیلومتر تایم تریل پیست نیز در مقام دوازدهم رده بندی جهان قرار گرفته است. این رکابزن ایرانی در ماده اسکرچ در رده پنجم رده بندی جهانی ایستاده است. ایران در قسمت تیمی این ماده نیز مقام بیست و نهم را از آن خود دارد.

لینک خبر

برای شما هم جالب است؟ :  همیلتون، فاتح گرندپری بریتانیا شد

برچسب ها : ,
دسته بندی : سایر ورزش ها
تبلیغات