کد خبر : 38214
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۸
8 views بازدید

صف آرایی خارجی‌های پرطرفدار برابر ژنرال

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه صف آرایی خارجی‌های پرطرفدار برابر ژنرال . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید. ورزش سه: نکته جذابی در دیدار نفت و ذوب آهن می باشد؛ حضور شاگردان پیشین خارجی و پرطرفدار قلعه نویی در تیم رقیب.  صنعت نفت آبادان با سرمربیگری فراز کمالوند یکی از تیم های لیگ هفدهم است که بازیکنان […]

برای علاقه مندان به اخبار فوتبالی خبری داریم مبنی بر اینکه صف آرایی خارجی‌های پرطرفدار برابر ژنرال . پیشتر این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

ورزش سه: نکته جذابی در دیدار نفت و ذوب آهن می باشد؛ حضور شاگردان پیشین خارجی و پرطرفدار قلعه نویی در تیم رقیب.

 صنعت نفت آبادان با سرمربیگری فراز کمالوند یکی از تیم های لیگ هفدهم است که بازیکنان خارجی با کیفیتی را در دست دارد.

لوسیانو پریرا ملقب به شیمبا در خط تهاجمی این تیم حضور دارد و جاسم کرار، آگوستو سزار و مگنو باتیستا هم سه بازیکن خط میانی این تیم هستند که ترکیب خوبی را همراه با یکدیگر در تیم برزیلی فوتبال ایران شکل داده اند.

ذوب آهن روز آتی باید در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف صنعت نفت برود و قابل توجه این است که هر چهار بازیکن خارجی این تیم به نحوی با امیر قلعه نویی رابطه داشته اند.

جاسم کرار که در استقلال تهران و تراکتورسازی به توجه به تمام حواشی که بهمراه داشته، شاگرد قلعه‌نویی بوده و آگوستو سزار هم در مقطعی شاگرد قلعه نویی در تراکتورسازی بود.

دو خارجی دیگر حال حاضر صنعت نفت یعنی مگنو باتیستا و شیمبا هم دو بازیکنی هستند که به دلیل ی چند سال حضور در فوتبال ایران و مخصوصا شهر تبریز، در پنجره ی تابستانی مورد استقبال قلعه نویی قرار داشتند با این وجود بالاخره کمالوند که فصل قبلی نیز آنها را در گسترش فولاد در دست داشت، موفق شد آنها را متقاعد کند که یک فصل دیگر با ایشان کار کنند.

برای شما هم جالب است؟ :  نقش بنیادی دو نفر با این وجود‌گیریِ این فصل آبی‌ها

در ۴ دیدار قبلی بازیکنان خارجی صنعت نفت ۴  بار برای این تیم گلزنی کرده اند؛ شمیا دو بار، آگوستو یکدفعه و کرار هم یک پنالتی را در پیروزی برابر استقلال مبدل به گل کرد تا نقش بنیادی در نتایج خوب صنعت در شروع لیگ داشته باشند.

قلعه نویی برای کسب امتیاز در گرمای آبادان قبل از هر چیزی باید به خط دفاعی اش نحوه ی تقابل با بازیکنان خارجی صنعت نفت را گوشزد کند که به خوبی نیز از آنها شناخت دارد.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات