کد خبر : 39197
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵
1 views بازدید

طالع بینی ماهانه: شهریور

اگر به مقاله های شخصیت شناسی علاقه دارید این مقاله با اسم طالع بینی ماهانه: شهریور را به شما پیش نهاد میکنیم. برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با استناد به ماه تولدش، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از طالع ماه شهریور خود آگاه شوید، در نوشته پیش رو با ما همراه […]

اگر به مقاله های شخصیت شناسی علاقه دارید این مقاله با اسم طالع بینی ماهانه: شهریور را به شما پیش نهاد میکنیم.

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با استناد به ماه تولدش، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از طالع ماه شهریور خود آگاه شوید، در نوشته پیش رو با ما همراه باشید.

فروردین

در این ماه جذابیت شما سر به فلک می کشد طوری که عده فراوانی به سوی تان جلب می شوند و از همنشینی با شما لذت می برند. شما ذاتا فردی مستقل هستید که قادر اید رهبری یک گروه را به عهده بگیرید. اگر تا این لحظه جسارت این کار را نداشته اید، از این پس برای رسیدن به این موقعیت تلاش کنید.

 

اگر اکنون نیز در این شرایط به سر می برید، مراقبت باشید چونکه کوچک ترین خطایی که از شما سر زند پشیمانی های فراوانی را به بار خواهد آورد. شما در این ماه به خواسته های فراوانی که مدت هاست در سر داشتید، خواهید رسید با اینحال خوب است که از غرور دوردستی کنید.

 

زندگی را ساده تر از قبل بگیرید و استراحت را بیاد داشته باشید. همانگونه که برای خواسته های خود تلاش می کنید، خواسته های اطرافیان تان را هم از یاد نبرید. در این ماه شما توانایی این را دارید که حتی جهان را هم از آن خود کنید، بعد از فرصت هایتان نهایت استفاده را ببرید.

بهترین روزهای این ماه: ۴ شهریور

بدترین روزهای این ماه: ۶ شهریور

 

اردیبهشت

شما در محیط کارتان کمی استرس دارید با اینحال باید به توانایی هایتان ایمان داشته باشید. اگر فرصتی برای شما امکان پذیر گردید، به آن فکر کنید با اینحال زود تصمیم نگیرید. خیلی زود همه چیز دست به دست هم می دهد و شما به یکی از بزرگترین آرزوهایتان خواهید رسید.

 

از آن پس دید شما درمقایسه با زندگی زیباتر می شود و روزهای خوش بیشتری را تجربه خواهید کرد. این احساس نه تنها شما حتی به خانواده و نزدیکان تان نیز منتقل می شود. موضوعی از ماه ها پیش ذهن شما را درگیر کرده بود، با اینحال در این ماه به نتیجا می رسد و شما نفسی از سر راحتی خواهید کشید. خودتان را در ابتدای کار اتفاقی بزرگ تکمیل کنید. اتفاقات خوش حتی بزرگ تر از آنچه فکرش را کنید، در راهند.

بهترین روزهای این ماه: ۲۸ شهریور

بدترین روزهای این ماه: ۲۵ شهریور

 

خرداد

این ماه برای شما ماه بی نهایت شلوغی است. نه وقت استراحت دارید و نه وقت گشت و گذار با دوستان و اقوام تان با اینحال نگران نباشید چونکه نتیجه مثبت و رضایت بخشی از این تلاش هایتان به دست خواهید آورد. گره های بسیاری در زندگی تان داشتید که خیلی زود بسیاری از آنها باز می شوند. بعد از این که کارهایتان را به نقطه ای رساندید، لحظه آن است که بیشتر همراه با خانواده بمانید. سعی کنید که همراه با آنها از شخصیت جدی تان دوردستی و کودک درون تان را اکتیو تر کنید وگرنه بعد مدتی فرسودگی سر وقت تان خواهد آمد. شما روحیه پرسشگری دارید که اکثر اوقات آن را سرکوب می کنید، در انتهای این ماه بگذارید که ایشان شما را به هر کجا که دلش خواست ببرد. مطمئنا پشیمان نخواهید شد.

برای شما هم جالب است؟ :  «خودت را بشناس»، یک شعار متزلزل و مبتذل!

بهترین روزهای این ماه: ۴ شهریور

بدترین روزهای این ماه: ۸ شهریور

 

تیر

ابتدا این ماه احساس ناامنی می کنید. فکر می کنید که لبه تیغ راه می روید و دست تان به هیچ جایی بند نیست. با اینحال خوب است که نفسی عمیق بکشید و فکرهای منفی را از سرتان دور کنید. همه چیز درست می شود به شرط آن که صبور باشید.

 

سخت شما این است که خیلی کمال گرا هستید و خودتان را با بهترین ها مقایسه می کنید و همین مسئله از اطمینان خاطر تان می کاهد. وظیفه شما این است که همه تلاش تان را بکنید و نتیجه آن به هر میزان که بود، پشیمان نشوید. در اواسط ماه اخبار خوبی به شما می رسد که اندکی از نگرانی تان می کاهد. از لحاظ مالی نیز شرایط بهتری را تجربه خواهید کرد.

بهترین روزهای این ماه: ۲۲ شهریور

بدترین روزهای این ماه: ۳ شهریور

 

مرداد

این ماه شما بیشتر از در بیشتر مواقع در خانه به سر می برید و با خانواده تان در رابطه اید. اگر چه این کار خوب است با اینحال سعی کنید که افراط نکنید تا بقیه کارهایتان به عقب نیافتند. اگر نگران مشکلی هستید که در خانواده تان رخ داده، خیلی زود برطرف می شود. با شروع این ماه، سعی کنید که در محیط کار اکتیو تر رفتار کنید. با اسم مثال مسئولیت های بیشتری را تقبل کنید یا رهبری بخشی را به عهده بگیرید. با این کار خودتان را نشان می دهید و چه بسا که به موقعیت های بالاتری برسید. شهریور ماهی است که نه تنها شرایط کاری حتی زندگی اجتماعی تان نیز رو به افزایش خواهد رفت.

بهترین روزهای این ماه: ۱ شهریور

بدترین روزهای این ماه: ۶ شهریور

طالع بینی ماهانه: شهریور

 

شهریور

در این ماه دوستان و همسایه هایتان علاقه بیشتری به شما نشان خواهند داد طوری که مکررا با شما رابطه می گیرند و قرار می گذارند. اگر چه برای شما علاقه مندان سخت است که به دعوت آنها جواب منفی دهید با اینحال اگر فکر می کنید که به زندگی و برنامه روزمره تان لطمه می زند، این کار را انجام دهید.

 

به دلیل آنکه شما ماههای سختی را پشت سر قرار داده اید، وقت آن است به خودتان استراحت دهید. این ماه بهترین فرصت برای سفر است. اگر با دوستان تان بروید، بیشتر به شما خوش خواهد گذشت. به هر میزان به انتهای ماه نزدیک تر می شوید، خوشبختی بیشتر به سوی تان می آید. از فرصت های کاری که برای شما علاقه مندان ایجاد می شود، نهایت استفاده را بکنید تا به هر میزان زودتر به جای دلخواه تان برسید.

برای شما هم جالب است؟ :  کفش مورد توجه تان در باب شما چه بیان میکند؟

بهترین روزهای این ماه: ۲۷ شهریور

بدترین روزهای این ماه: ۳ شهریور

 

مهر

این ماه، ماه خوشگذرانی برای شماست. تمام آنچه قبلا می خواستید انجام بدهید با اینحال فرصت اش برای شما علاقه مندان ممکن نمی شد، در این ماه رنگ حقیقت به خود خواهند گرفت. حتی قادر خواهید بود که لحظه بیشتری را با دوستان تان، مخصوصا دوستان قدیمی، بگذرانید.

 

اگر کاری به عهده دارید که باید به هر میزان زودتر به اتمام برسانید، به جای این که خودتان را درگیر کنید، عده ای از مسئولیت هایتان را به دیگران بسپارید. در انتهای ماه روابط عاطفی شما به اوج می رسد که تاثیر خوبی بر روحیه شما و به تبع دیگر زوایای زندگی تان خواهد داشت. اگر رازی در سر دارید، هنوز برای افشای آن دست نگه دارید، این ماه لحظه خوبی برای بیان حرفای رمزآلود نیست.

بهترین روزهای این ماه:
۲۶ شهریور

بدترین روزهای این ماه:
۱۱ شهریور

 

آبان

در این ماه باید بیشتر از قبل مراقب خودتان باشید. موضوعات فراوانی ذهن شما را درگیر کرده است، برای این که به خاطر تان نظم دهید باید لحظه بیشتری را صرف خود کنید. اولویت های زندگی تان را بشناسید و با استناد به آنها پیش روید. اگر دیگران مانع شما شدند، توجهی نکنید، مهمترین چیز آرامش خودتان است. این ماه فرصت های فراوانی برای شما علاقه مندان ممکن می شود که می بایست از آنها نهایت استفاده را بکنید. حال لحظه آن است که انتظارات تان را از زندگی بالا ببرید. برای این کار بیشتر کتاب بخوانید، مدیتیشن کنید، لحظه بیشتری را فارغ از همه چیز اختصاص دهید و با دیگران مهربان باشید… مطمئنا در انتهای ماه رد پای خوشبختی را در زندگی تان خواهید دید.

بهترین روزهای این ماه: ۸ شهریور

بدترین روزهای این ماه: ۶ شهریور

 

طالع بینی ماهانه: شهریور

آذر

ماهی پر از سورپرایز در مقابل شماست، از این جهت خودتان را برای معجزه هایی که در راه است تکمیل کنید. شما فرد خیالپردازی هستید با اینحال سعی کنید که میان جهان خیال و حقیقت اختلاف قائل شوید. اگر اینطور نباشد قدرت تشخیص تان را بعد از مدتی از دست خواهید داد.

 

شما تلاش فراوانی برای هدف هایتان کرده اید با اینحال مکررا به در بسته می خوردید، این ماه با اینحال همه چیز دگرگون می شود و شما به مراد دلتان می رسید. در رابطه عاطفی تان دچار تردید شده اید، در این شرایط خوب است که فارغ از همه چیز تصمیم نگیرید، قبل از هر اقدامی با شریک زندگی تان گفتگو کنید. به دلیل آنکه این ماه پر از اتفاقات خوب است، مطمئنا حرف های شما نیز نتیجه مثبتی خواهد داد.

برای شما هم جالب است؟ :  کدام تیپ شخصیتی خوب است؟

بهترین روزهای این ماه: ۸ شهریور

بدترین روزهای این ماه: ۶ شهریور

دی

این ماه شرایط مالی شما رو به افزایش خواهد رفت با اینحال خودتان را محدود نکنید، سعی کنید که عاقلانه رفتار کنید تا درآمدتان بیشتر و بیشتر شود. برای این کار ضروری نیست که مسئولیت های بیشتری به عهده بگیرید و از خوشگذرانی هایتان بزنید، کفایت می کند که کمی عاقلانه و سیاست مدارانه تر جلو روید. در اواسط ماه میبایست که از بین دو راه یکی را انتخاب کنید. نگران نباشید، چونکه با قدرتی که شما دارید قادر اید مسیر درست را در پیش بگیرید. به توانایی هایتان اعتماد داشته باشید و از مواجه شدن با مشکلات نترسید. شما بزرگ تر از تمام آنهایید. در انتهای ماه، خبری را که مدت هاست انتظارش را می کشیدید، می شنوید.

بهترین روزهای این ماه:
۵ شهریور

بدترین روزهای این ماه: ۸ شهریور

بهمن

این ماه، برای شما ماه عشق است، از این جهت منتظر اتفاقات رمانتیک باشید. شما چندی قبل سختی های فراوانی را پشت سر قرار داده اید با اینحال عشق تمام راهها را برای شما هموار خواهد تولید. یادتان باشد که تحت هر شرایطی از امنیت و آرامش خود اطمینان حاصل کنید.

 

هیچ چیز مهمتر از خود شما نیست، از این جهت نه تنها مراقبت روحی، حتی مراقبت فیزیکی نیز برای شما واجب است. شما خواسته ای دارید که آن را خیلی زود به زبان می آورید، با اینحال اگر از دوست یا هم کاری «نه» شنیدید، ناامید نشوید، در انتهای ماه نظر ایشان بر می گردد و شما از این که به هدف تان رسیده اید، احساس شادی و رضایت می کنید. زندگی، در جایی که اصلا انتظارش را ندارید به بهترین شکل برای شما تغییر مسیر خواهد داد.

بهترین روزهای این ماه: ۸ شهریور

بدترین روزهای این ماه: ۲۸ شهریور

 

طالع بینی ماهانه: شهریور 

 

اسفند

احساسات شما در این ماه سر به فلک می کشد. از این که منطق تان به حاشیه رفته ناراحت نباشید. اتفاقا شما قادر اید از این روحیه رمانتیک تان نهایت استفاده را بکنید. با اسم مثال وقتی که ناراحت و عصبی هستید، به موسیقی گوش دهید تا آرامش به شما باز گردد. ممکن است تا این لحظه برای شادی زندگی تان به دیگران تکیه می کردید، با اینحال از این بدین جهت ضروری است یاد بگیرید که خودتان مسئول شادی خودتان باشید، پس برای خود وقت کافی بگذارید. این که قبل از دیگران به خودتان ارزش دهید، خودخواهی نیست، حتی با این کار شما قوی تر و بهتر از قبل خواهید شد و به تبع برای دیگران نیز فایده بیشتری خواهید داشت.

بهترین روزهای این ماه: ۲ شهریور

بدترین روزهای این ماه: ۲۷ شهریور

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات