کد خبر : 29632
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
17 views بازدید

طرز تهیه لازانیا بدون فر

پیرامون غذاهای ملل مختلف نوشته ای داریم تحت عنوان طرز تهیه لازانیا بدون فر که پیشتر برای شما می آوریم طرز تهیه: ۱-ابتدا پیاز خرد شده را در تابه تفت داده تا طلائی شود سپس گوشت چرخ کرده را به آن اضافه تا خوب سرخ شود. فلفل دلمه ای نگینی را تفت می دهیم و بعد سوسیس های خرد شده را تفت داده و قارچ […]

پیرامون غذاهای ملل مختلف نوشته ای داریم تحت عنوان طرز تهیه لازانیا بدون فر که پیشتر برای شما می آوریم

طرز تهیه:

۱-ابتدا پیاز خرد شده را در تابه تفت داده تا طلائی شود سپس گوشت چرخ کرده را به آن اضافه تا خوب سرخ شود. فلفل دلمه ای نگینی را تفت می دهیم و بعد سوسیس های خرد شده را تفت داده و قارچ ها را به آن اضافه می کنیم بعد از کمی سرخ شدن همه مواد را با هم مخلوط کرده و نمک و فلفل را اضافه می کنیم. در قابلمه ای پر آب لازانیاها را بعد از پانزده دقیقه جوشیدن آبکش می کنیم و کنار می گذاریم.

۲-در تازه ترین مرحله مخلوط کردن مواد داخل لازانیا سس کچاپ را به مواد اضافه و به مدت ده دقیقه درب مواد را بسته تا در هم آمیخته شوند.

۳-در انتها تابه ای (تابه بزرگ) را تکمیل و مقداری روغن در آن می ریزیم سپس دو برگ لازانیا را بصورت به علاوه از طرف دیگر از طرف دیگر روی یک سینی قرار داده مقداری مواد را همراه پنیر پیتزا روی آنها می ریزم و برای جمع کردن لایه ها باز بصورت یکی به اشتراک مواد و پنیر پیتزا ریخته و جمع می کنیم (به حالت بقچه ) و یکی یکی در تابه قرار داده و باز روی هر لازانیا پنیر می ریزیم و به مدت نیم ساعت درب تابه را با حرارت ملایم بسته تا تکمیل شود.

۴-می توان از سس سفید هم در مواد بهمراه سس قرمز استفاده کرد که پر چرب تر خواهد شد سس قرمز کم چرب خواهد بود.

برای شما هم جالب است؟ :  ترفندهای کباب کردن گوشت و مرغ

نکاتی برای تهیه لازانیا بدون فر:

۱-درب ظرف را تا انتها زیاد باز و بسته نکنید.

۲-با این وجود به صورتی که باز باشند هم می شود لازانیا را در تابه درست کرد.

منبع مقاله

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات