کد خبر : 26549
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
9 views بازدید

طرز تهیه نان موز با جوی دوسر

مقاله پیش رو با اسم طرز تهیه نان موز با جوی دوسر برای علاقه مندان به شیرینی و دسرهای تازه مطمئنا مورد قبول واقع خواهد شد. پس با ایران پی پر همراه باشید. ۲٫ داخل ظرف دیگری موزها را له کنید. آب لیمو را اضافه کنید. (آب لیمو طعم موز را قوی تر می کند و دلیل می شود نان لحظه بیشتری بماند) ۳٫ داخل […]

مقاله پیش رو با اسم طرز تهیه نان موز با جوی دوسر برای علاقه مندان به شیرینی و دسرهای تازه مطمئنا مورد قبول واقع خواهد شد. پس با ایران پی پر همراه باشید.

۲٫ داخل ظرف دیگری موزها را له کنید. آب لیمو را اضافه کنید. (آب لیمو طعم موز را قوی تر می کند و دلیل می شود نان لحظه بیشتری بماند)

۳٫ داخل ظرف دیگری وانیل، تخم مرغ، شکر و سس سیب را بریزید و خوب هم بزنید. سپس موز له شده را اضافه کنید و باز هم بزنید. سپس به آرامی مواد خشک را به آن اضافه کنید و هم بزنید. مراقب باشید در این قسمت کار مواد را زیاد هم نزنید.

دستور تهیه نان موز خوشمزه و سالم

۴٫ سپس موادی که دوست دارید مانند آجیل، گردو، بادام، کشمش یا حتی چیپس شکلاتی برای شیرین تر شدن نان اضافه کنید.

۵٫ مواد را داخل ظرفی که از قبل چرب کرده اید بریزید و به مدت ۵۰ دقیقه داخل فر قرار دهید. یا وقتی که خلال را داخل کیک فرو کردید تمیز بیرون آمد کیک پخته شده است.

دستور تهیه نان موز خوشمزه و سالم

۶٫ در آخر قبل از خوردن کیک به مدت ۱۰ دقیقه کیک را سرد کنید.

دستور تهیه نان موز خوشمزه و سالم

۷٫ این نان خوشمزه الزامی به هیچ شیرین کننده ای ندارد چون خودش به اندازه کافی خوش طعم و خوشمزه است. با اینحال اگر آن را با اسم صبحانه میل می کنید ابتدا آن را گرم کنید و فورا روی آن یک لایه کره بزنید.

۸٫ کره داخل نان ذوب می شود و طعم بی همتایی به آن می دهد. با خوردن این نان درمقایسه با کالری های فراوانی هیچ احساس بدی نخواهید داشت.

برای شما هم جالب است؟ :  کوکی «فیجت اسپینر» درست کنید

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات